Památky Mexico City a Yucatánu - s možností prodloužení

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mexiko, Cancún
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 69 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Mexico City – chrám Guadeloupe – Teotihuacan – Villahermosa – Palenque – Uxmal – Meridá – Chichen Itzá – Cobá – Cancún

Minimální počet osob: 8

Program zájezdu

1. den

MEXICO CITY* Odlet z Prahy do Mexico City. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

2. den

MEXICO CITY* Dopoledne Vás čeká polodenní prohlídka centra Mexico City zahrnující největší zajímavosti a pamětihodnosti metropole – Zocalo, katedrálu, vládní palác, park Chapultepec… prohlídku zakončíme návštěvou Muzea Antropologie (vstup není v ceně). Odpolední hodiny jsou vyhrazeny samostatnému poznávání centra Mexico City.

3. den

GUADELUPE, TEOTIHUACAN* Dopoledne nejprve navštívíte slavnou baziliku Panny Marie v Guadalupe, a poté Vás čeká výlet do jedinečného Teotihuacanu. Prohlédnete si ruiny města, shlédnete ukázku výroby kultovních předmětů z obsidiánu a jistě absolvujete výstup na některou z městských pyramid. Po návratu do hotelu ještě zbyde čas na samostatnou vycházku podvečerním centrem.

4. den

VILLAHERMOSA,PALENQUE* Ráno transfer na letiště a odlet do Villahermosy. Po příletu odjezd do Palenque, ubytování ve večerních hodinách.

5. den

PALENQUE* Po snídani odjezd k prohlídce jedné z nejzajímavějších mayských památek – města Palenque. Monumentálnost pyramid a staveb zasazených do tropického pralesa Vás určitě uchvátí!! V odpoledních hodinách odjezd do Campeche, ubytování.

6. den

UXMAL,MÉRIDA* Dnes Vás čeká návštěva další nezapomenutelné památky – chrámového komplexu v Uxmalu a koloniálního města Mérida. Po náročném dnu večer ubytování v Chichen Itzá.

7. den

CHICHEN ITZÁ,COBÁ* Časně ráno navštívíte archeologickou zónu bývalého sídelního města Mayské říše – Chichen Itzá. Jedinečné zážitky z této památky Vám umocní návštěva dalšího Mayského města Cobá. Zde jistě neodoláte možnosti vylézt na nejvyšší mayskou pyramidu vysoko nad koruny stromů pralesa… V podvečer Vás čeká příjezd do Tulumu, osady na březích Karibiku, ubytování.

8. den

TULUM,CANCUN* Ráno navštívíte jednu z nejkrásnějších mayských památek – ruiny města Tulum rozložené na pahorcích nad blankytně modrými vodami Karibiku. Jistě neodoláte koupeli na sněhově bílé pláži před odjezdem do Cancúnu – jedinečného turistického letoviska na břehu Karibského moře. Ubytování v hotelu přímo na bělostné pláži.

9. den

CANCUN(ISLA MUJERES)* Celodenní volno k relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu!! Fakultativně Vám nabídneme plavbu na ostrov Isla Mujeres spojenou se šnorchlováním na korálovém reefu (vč. oběda).

10. den

CANCUN* Celodenní relaxace na pláži u pohádkového moře bude krásnou tečkou za Vaším nezapomenutelným zájezdem.

11. den

CANCUN* Dopoledne volno k relaxaci na pláži nebo u ho­telového bazénu. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy, event. prodloužení pobytu v Cancunu.

12. den

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.Tip z okolí
Nejlepší místa pro rozlučku se svobodou: Kam si jezdí pánové vyhodit z kopýtka Manželka v teplácích a v natáčkách – noční můra vkrádající se do myslí některých mužů před svatbou. Krátce před sňatkem si tedy ještě chtějí užít volnost, obvykle v nejbližším baru nebo striptýzovém klubu. Mohou ovšem vyjet i za hranice, třeba na lyžování s jaky. Podívejte se, které destinace jsou ve světě oblíbené pro pánskou rozlučku se svobodou.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.