Za Mayskou civilizací s možností prodloužení

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mexiko, Cancún
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 54 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Cancun – Tulum – Chetumal – Palenque – Misol-Há – Campeche – Uxmal – Merida – Chichen Itzá – Cobá – Cancun

Minimální počet osob: 8

Program zájezdu

1. den

CANCUN* Odlet Z Prahy do Cancunu. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours Vás čeká transfer do osady Tulum ležící na břehu Karibského moře. Ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2. den

TULUM, CHETUMAL* Ráno navštívíte jedinečnou mayskou památku – ruiny města Tulum rozprostírající se na pahorcích nad blankytně modrým mořem. Jistě neodoláte možnosti koupele na sněhově bílé pláži… Odpoledne odjezd do Chetumalu, města v těsné blízkosti hranic s Belize. Ubytování a nocleh.

3. den

PALENQUE* Dnes Vás čeká náročný celodenní přejezd vnitrozemím poloostrova Yucatán do Palenque. Zde po příjezdu ubytování a dle časových možností podvečerní návštěva mayského města Palenque.

4. den

PALENQUE,MISOL-HÁ* Časně ráno nejprve navštívíte krásné pralesní vodopády Misol-Há, a potom se již budete plně věnovat prohlídce jedinečného archeologického skvostu – mayského města Palenque obklopeného šťavnatým tropickým pralesem. Odpoledne následuje přesun do města Campeche, kde Vás čeká ubytování.

5. den

UXMAL,MÉRIDA* Vrcholem dne bude dnes návštěva chrámového komplexu Uxmal. V odpoledních hodinách si pak ještě prohlédnete historické centrum starobylé Meridy, a nocleh Vás očekává ve slavném Chichen Itzá.

6. den

CHICHEN ITZÁ,COBÁ* Den zahájíte prohlídkou ruin slavného Chichen Itzá – bývalého hlavního města říše Mayů. Budete mít možnost výstupu na pyramidy, prohlédnete si proslulou obětní propast a Vaší pozornosti jistě neunikne ani observatoř, kde vznikl známý přesný mayský kalendář. Po poledni odjezd do Cobá – největšího dosud známého města Mayů, které je stále ještě z větší části skryto v neprostupném pralese. Odvážní mohou vystoupit na vrchol nejvyšší známé mayské pyramidy, odkud je uchvacující rozhled nad korunami pralesní vegetace… Večer příjezd do turistické metropole Cancunu a ubytování v hotelu ležícím přímo u sněhobílé pláže.

7. den

CANCUN ( ISLA MUJERES)* Celodenní volno k relaxaci na sněhově bílé pláži a u hotelového bazénu. Fakultativně Vám nabízíme výlet lodí na ostrov Isla Mujeres (prohlídka ostrova, šnorchlování, relaxace, oběd…).

8. den

Odlet domů* Dopoledne volno k relaxaci, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy, event. prodloužený pobyt v Cancunu.

9. den

Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.Tip z okolí
Nejlepší místa pro rozlučku se svobodou: Kam si jezdí pánové vyhodit z kopýtka Manželka v teplácích a v natáčkách – noční můra vkrádající se do myslí některých mužů před svatbou. Krátce před sňatkem si tedy ještě chtějí užít volnost, obvykle v nejbližším baru nebo striptýzovém klubu. Mohou ovšem vyjet i za hranice, třeba na lyžování s jaky. Podívejte se, které destinace jsou ve světě oblíbené pro pánskou rozlučku se svobodou.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.