Mosambik - Safari a pobyt u oceánu - Simbavati River Lodge

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mosambik
Název ubytování Simbavati River Lodge , Timbavati Game Reserve
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 113 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Safari v rezervacích Jižní Afriky a pobyt u Indického oceánu na ostrově Bazarutov Mosambiku v luxusní kombinaci nadstandardního ubytování, špičkových služeb a komorní atmosféry garantující totální vytržení z ruchu civilizace.

Popis ubytování

Popis oblíbený kemp leží na břehu řeky Nhlaralumi v samém srdci světoznámě proslulé přírodní rezervace Timbavati. Rezervace je domovem bílých lvů a nabízí na více jak 12 000 hektarech autentické a nezapomenutelné africké safari. Lodge je ideálním místem trávení dovolené pro rodiny s dětmi Vybavení4 luxusní stany a 3 chaty, salon, restaurace, bar, bazén, suvenýry, knihovnaStarvováníAll Inclusive zahrnuje plnou penzi (vyjma nápojů), čaj/kávu, 2x denně ranní a odpolední safari v otevřených terénních vozech s rangeremVybavení pokojůkoupelna s WC, venkovní sprcha, terasa, klimatizace.

Popis lokality ubytování

Oblíbený kemp leží na břehu řeky Nhlaralumi v samém srdci světoznámě proslulé přírodní rezervace Timbavati. Rezervace je domovem bílých lvů a nabízí na více jak 12 000 hektarech autentické a nezapomenutelné africké safari. Lodge je ideálním místem trávení dovolené pro rodiny s dětmiTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.