Advent v Pasově a plovoucí adventní trh ve Vilshofenu

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Bavorsko, Pasov
Typ ubytování Bez ubytování
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pasov - prohlídka města s průvodcem (cca 1 hod.) - nábřeží Dunaje, radnice, soutok tří řek - Dunaj, Inn a Ilz, náměstí Rezidenzplatz, Domplatz, katedrála sv. Štěpána, návštěva adventních trhů. Odpoledne Vilshofen an der Donau: plovoucí adventní trh, trhy na lodi a na dunajské promenádě, dolnobavorské speciality, vánoční strom s 4000 světly a 1500 koulemi, na lodi je největší deskový betlém světa s figurami v nadživotní velikosti.
Pokyny k odjezdu k tomuto 1-dennímu zájezdu již nebudou zasílány. Jako pokyny slouží následující informace:
Pokyny k odjezdu:
Praha - stanice metra I.P. Pavlova, před Café Braun (Sokolská ulice 490/31) 5.00 h Benešov - před hotelem Benica (býv. motorest Švarc) 5.30 h Votice - autobusové nádraží 5.45 h Tábor - před vlakovým nádražím  6.15 h Soběslav - motorest Paluba 6.40 h České Budějovice - McDonald´s Strakonická ul. 7.30 h Sraz klientů 15 min před odjezdem.
Návrat do ČR ve večerních hodinách.Tip z okolí
V Pasově potkáte tři nádherné řeky, obří varhany i blba z kamene Místo, kde naleznete největší chrámové varhany na světě, kde byl sepsán středověký hrdinský epos a kde to hýří studentským životem - to je bavorský Pasov. Pasov vám učaruje, některé možná inspiruje. Vždyť Pasov je místem, kde byl sepsán středověký hrdinský epos Píseň o Nibelunzích.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.