Advent v pohoří Harz a památky UNESCO 2016

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Harz
Ubytování Hotel 3*
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 3 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování 1x snídaně, lze dokoupit večeře za 550 CZK

Popis ubytování

Dopravaklimatizovaným autobusem vybaveným přehravačem DVD, o přestávkách možnost občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč)Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.PojištěníV ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).

Program zájezdu

1.den

1. den: odjezd z Prahy v 6 h, další možná nástupní/ svozová místa: Hradec Králové, Pardubice, Ústí nad Labem a po trase dle dohody, přejezd do Německa, pohádkové pohoří Harz, úvodem GERNRODE, městečko markraběte Gera, továrna na kukačkové hodiny i s největšími kukačkami na světě (vysoké 14 m, Guinnessova kniha rekordů), předrománský klášterní kostel a malý adventní trh na nádvoří, dále QUEDLINBURG (UNESCO), překrásné město ze samých hrázděných domů, hradní návrší s románským klášterním kostelem, vánoční trhy - advent jako z pohádky, místní zvláštností jsou adventy ve dvorech hrázděných domů, na náměstí je obří adventní kalendář, kde každý dům představuje jedno okénko, nocleh v hotelu v Harzu

2.den

2. den: OSTERWIECK, velmi pěkné městečko v Harzu, potom WERNIGERODE, město čarodějnic s hradem vysoko nad městem, adventní trhy na náměstí s podivuhodnou renesanční radnicí a hrázděnými domy, různé adventní speciality - např. míchané svařáky s ovocem, GOSLAR (UNESCO), město císařů, skvělé románské chrámy, náměstí se skvostně zdobenými hrázděnými domy a historickou kašnou, císařská falc (rekonstrukce paláce z 11. století), vánoční trhy s fantastickou atmosférou, malý les vánočních stromečků, obří adventní kalendář, návrat do Prahy mezi 22.00 a 23.00 hodin CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám v adventních místech.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.