Advent ve středověkých městech Německa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Evropa, Německo
Ubytování Hotel 4*
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 3 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování 1x snídaně formou bufetu

Popis ubytování

Dopravaklimatizovaným zájezdovým autobusem vybaveným přehravačem DVD, o přestávkách možnost občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč).Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.Časy odjezdů a místa nástupu budou klientům sděleny v informacích, které obdrží před odjezdem.PojištěníV ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).

Program zájezdu

1.den

1. den: odjezd z Prahy v 6 hodin od stanice metra Budějovická, vždy také odjezd: Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice (dle dohody Chlumec nad Cidlinou, Čelákovice, Kolín), Poděbrady, Beroun (po dohodě Rokycany), Plzeň, další odjezdová místa dle dohody a aktuální situace, přejezd, bavorské město DINKELSBÜHEL obehnané hradbami s řadou malebných barevných domů, půvabné adventní trhy ve Špitálském dvoře (v hlasování r. 2014 obsadil Dinkelsbühel dokonce první místo mezi německými adventními městy, předčil i Rothenburg), SCHWÄBISCH HALL, historické město z hrázděných domů, výstavný chrám se středověkými obrazy a sochami, velmi pěkné adventní trhy hned u kostelních schodů, malebné poříční scenérie, nocleh v lázeňském městě BAD WINDHEIM a možnost koupání v slaných termálech

2.den

2. den: německé vánoční město ROTHENBURG - zcela středověké a renesanční městečko celé obklopené hradbami s mohutnými branami a barbakánem, s výstavnou radnicí, malebnými hrázděnými domy, křivolakými uličkami… podmanivější místo pro advent si skoro nelze představit. Legendární vánoční trh Reiterlesmarkt s tradicí 500 let, světoznámé obchody s vánočním zbožím Käthe Wohlfahrt - ozdoby, historické panenky, dřevěné hračky, medvídci… NÖRDLINGEN, další pěkné středověké město s výstavnými barevnými domy a veselé adventní trhy na hlavních ulicích, živé jesličky, cesta betlémů, místní karamelové pivo, možnost vystoupit na kostelní věž, hradby s věžmi, mlýnské zákoutí... návrat do Prahy do půlnoci CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám v adventních místech.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.