Europa Park a lázně Sinsheim

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Europa Park, Sinsheim, Europa Park
Ubytování Hotel 3+*
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 5 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

EUROPA PARK - je největší německý zábavní park, nachází se v blízkosti německého města Rust a je zde rozdělen do 14 tématických čtvrtí. Každá má svoji architekturu, gastronomii a kulturu dle dané země (Německo, Francie, Rusko, Itálie, Švýcarsko,Řecko, Norsko, Španělsko, Holandsko, Rakousko, Anglie, Island, Portugalsko a od roku 2016 nově Irsko). Čeká Vás zde více jak 100 atrakcí a různých včetně představení Ice Show a muzikálů. Nadchne milovníky horských drah, vodních horských drah a spousty dalších adrenalinových atrakcí... Celý areál je možno objet vlakem s fantastickými výhledy. Menší návštěvníky určitě zaujme Dětský svět.

WODAN - nejnovější atrakce parku,dřevěná horská dráha dlouhá 1050m, vysoká 35m s přetížením 3,5G...
BLUE FIRE MEGACOASTER (Island) - vystřelí Vás z 0 na 100km/h za 2,5s! Výška - 40m, celková délka horské dráhy - 1.056m, max. rychlost - více jak 100km/hod., doba jízdy - 3min. 20s, přetížení - 3,8G.
SILVER STAR (Francie) - nejvyšší horská dráha v Evropě! Nejprve vyjedete do 70m výšky a pak se spustíte dolů téměř střemhlav rychlostí až 130km.! Pak zase vyjedete nahoru a znovu... Celá jízda trvá 3 minuty. Přetížení v dolním oblouku má hodnotu 4G (čtyřnásobek zemské gravitace) a spolehlivě Vás přiková do sedadla...
EUROSAT (Rusko)- je simulace cesty kosmickou lodí a zvenčí vypadá docela nevinně. Vozíky jezdí po vnitřních stěnách velké stříbrné sféry. Budete se řítit v naprosté tmě a cestou si užijete různých zvukových efektů.
POSEIDON (Řecko) - velmi oblíbená vodní horská dráha
MATTERHORN-BLITZ (Švýcarsko) - zajímavá jízda ve vozíku pro horníky, která vyniká prudkými zatáčkami
MIR (Rusko) - orbitální stanice, která byla ve vesmíru 14 let
ATLANTICA SUPER SPLASH (Portugalsko)- vodní horská dráha, na které se nejede pouze popředu... Rychlost až 80km/hod.
MAGICKÉ KINO 4D - nové filmové dobrodružství. V doprovodu 2 želv se vydáte objevovat oceán...
WHALE WATCHING - Splash Tours, na rybářské lodi se vydáte na oceán, kde Vás čeká vodní bitva.
CASA ATLANTICA - nový snack bar Vás láká k odpočinku na portugalském pobřeží.
EUROPA-PARK HISTORAMA - toto otáčející se divadlo Vás zavede od léta 2010 do minulosti.


LÁZNĚ SINSHEIM - tento dovolenkový ráj skrývá více než 400 tropické palem a tyrkysové laguny s barem u bazénu. Panoramatická střecha se při slunečném a teplém púočasí během několika minut otevře a tak zde máte možnost relaxovat pod širým nebem na čerstvém vzduchu. V Pool Baru na vás čeká občerstvení, např. svěží alko i nealko koktejly. Bez ohledu na venkovní počasí vás zde čeká atmosféra jižních moří a exotiky. Skutečno lahůdkou paro vaše zdraví pak budou prameny teplé 36°C. Celý areál je propojen se sousedícím jezerem a projížďku na něm můžete absolvovat na zapůjčeném šlapadle. Odtud se prostě odchází s dobrou náladou!

Program zájezdu

1. DEN

Odjezd ráno z ČR, po poledni příjezd do areálu lázní Therme Sinsheim, kde si užijete jedinečné koupání v tyrkysových lagunách pod více jak 400 palmami. Zde 3-hodinový pobyt. Poté odjezd na hotel, v podvečer ubytování. Nocleh

2. DEN

Po snídani odjezd do nejoblíbenějšího evropského zábavního parku (pro rok 2015) a čtvrtého nejoblíbenějšího na světě - Europa Parku! Zábavu zde najdou jak rodiny, tak milovníci adrenalinu. Rozmanitost zdejších atrakcí je opravdu velká - od menších atrakcí pro malé děti, přes různá představení, kino 4D, po vodní atrakce a velké až obří horské dráhy... Večer odjezd zpět.

3. DEN

Návrat po půlnoci.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.