Golf v Alpách - hotel Johanneshof, Fee zdarma / č.3711

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Bavorsko
Název ubytování Johanneshof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na golf
Cena za osobu celkem od 5 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

V ceně pobytu golfová a turistická karta zdarma.
Výhodný golfový pobyt Alpy – Bavorsko - Oberstaufen. Green fee na 5 golfových hřišť pro ubytované hosty zcela zdarma. Vynikající hotel **** Johanneshof přímo na golfovém hřišti. Teetime na 18 jamkovém golfovém hřišti Oberstaufen není nutno rezervovat. Možnost hry i s HCP 54 (po dohodě). Zkrátka skvělá golfová dovolená.

Johanneshof **** ležící v této známé turistické a lázeňské oblasti jižního Bavorska nabízí svým hostům hru na 5 okolních golfových hřištích zdarma (s místní kartou Oberstaufen Golf Plus). Hosté hotelu mohou skutečně hrát golf zdarma (jedno Green fee na 18 jamek/den), ubytovaní golfisté na hru nic nepřiplácejí. A nejen to, v ceně pobytu je turistická karta Oberstaufen poskytující bezplatně využívání lanovek, bazénů, minigolfu a dalších turistických atraktivit.

Tento golfový ráj leží na sluneční terase, pod výběžky Alp v jižním Bavorsku, asi 30 km východně se nachází Bodamské jezero a Švýcarsko. Na jihu se zvedají čarokrásné Allgauské Alpy (výškou a rozlohou prakticky kopírují Vysoké Tatry). Na východě ve vzdálenosti 80 km leží nejkrásnější pohádkový zámek, světoznámý Neuschwanstein.
Golf zdarma se zde hraje na místním 18 jamkovém hřišti (s 9 jamkovou akademii) přímo v Oberstaufenu, 27 jamkovém kopcovitém hřišti v cca 35 km vzdáleném Wiggensbachu, 18 jamkovém hřišti rezortu Memmingen (leží již takřka v nížině, za golfově příznivých zim se zde hraje takřka celoročně), 9 jamkovém „zámeckém“ hřišti Golf Park Lenzfried a nové devítce v 15 minut vzdáleném Scheideggu. Všechny 3 větší hřiště patří mezi golfový standard (nejsou to extra luxusní rezorty), devítky jsou pak odpočinkovou, spíše romantickou záležitostí s výhledy na Allgauské Alpy. Pokud Vám tyto areály nestačí, případně chcete zahrát odpoledne 2. rundu, můžete využít 30% slevu na Green Fee platnou na dalších hřištích v blízkém okolí.

{{clanek:mapa hřiště Oberstaufen}}Golfové centrum Oberstaufen se nachází na krásné slunné terase na okraji městečka. V areálu je 18-ti jamkové hřiště (par 66) a veřejné 9-ti jamkové hřiště. Navíc velkorysé tréninkové zázemí s driving range, putting greenem, chipping greenem a pískovými bunkry. Využití těchto tréninkových ploch je zdarma. Požadován HCP 45 (přes víkend 36).Hosté místních hotelů mohou hrát i s HCP 54 (vždy nutný průkaz golfové federace).
{{clanek:tabulka - golfové hřiště Oberstaufen, délky}}

{{clanek:mapa hřiště - Waldegg-Wiggensbach}}
Náročné horské 27 jamkové mistrovké golfové hřiště. Najdete zde nejvýše položené odpaliště v Německu (1 011 m), ferveje obklopené lesy, stálé výhledy na Allgauské Alpy. Za jasného počasí tvoří zdejší kulisu kouzelné scenérie od švýcarských Alp po Berchtesgaden. Hřiště je fyzicky náročné, převýšení během hry dosahuje 300 m ! Veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping).
{{clanek:tabulka - golfové hřiště Waldegg-Wiggensbach, délky}}

{{clanek:mapa hřiště Memmingen}}
Krásné 18-ti jamkové hřiště (par 72) se nachází v podhůří Allgauských Alp. Celkově má hřiště plochý ráz s vyjímkou jamek 14 a 15, odkud je velkolepý výhled na Alpy. Keře a řady stromů doplňují přírodní ráz tohoto hřiště. Také zde je samozřejmostí driving, putting a chipping.
{{clanek:tabulka - golfové hřiště Memmingen, délky}}

9 jakové hřiště Schlossgut Lenzfiried
Nenáročné menší golfové hřiště (par 68) otevřené v roce 2009. Leží v údolí vedle města Kempten, přesto s krásnými výhledy na Alpy. Nově upravené cvičné plochy.
{{clanek:tabulka - golfové hřiště Schloßgut Lenzfried, délky}}

9 jamkové golfové hřiště - Scheidegg
Nové menší hřiště vzdálené cca 15 minut od Oberstaufenu. Ideální k návštěve při výletu na Bodamské jezero (leží při cestě).
Navíc 20 - 30% sleva na dalších golfových hřištích v blízkém okolí. Doporučujeme především jen 5 minut vzdálené, kouzelné Alpské golfové hřiště Steibis (18 jamek, par 70).

S kartou Oberstaufen jsou zdarma:Lanovky:
- Hochgratbahn – výjezd na téměř 1.800m, výhledy na Zugspitze- Imbergbahn – vyhlídka na Alpy- Hündlebahn - včetně bezplatné jízdy na letní sáňkařské dráze (1x za hodinu)Dále:- Vodní centrum, aquapark Aquaria. Koupání a wellness potěšení za každého počasí: venkovní bazén, sportovní bazén, vnitřní bazény, 100 m dlouhý tobogán, sauny aj.- Volný vstup do bazénu Thalkirchdorf- Minigolf v Oberstaufenu- Volný vstup do muzea- Parkování v lázních zdarma

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 750 km z Prahy 550 km

Popis stravování

snídaně v ceně: formou bohatého bufetu s koutkem zdravé výživy. (Večeřet možno individuálně v nové restauraci "am Silberbühl" vedle golfového hřiště, případně v krásném hotelu Engel ***** (50 m), nebo v mnoha restauracích lázní Oberstaufen.)

Popis ubytování

Golf hotel**** Johanneshof je romantický, krásný rodinný hotel ležící 100 m od golfového hřiště Oberstaufen. Driving, putting a chipping jen 40 m od vchodu. Nově zrekonstruovaný hotel s jedinečnou atmosférou je postaven v oáze klidu, 15 minut chůze od centra lázeňského a turistického střediska Oberstaufen. Je obklopen loukami s golfovým hřištěm, nad kterým se zdvíhají čarokrásné výběžky Allgauských Alp. Moderní hotel nabízí recepci, místnost s krbem, jídelnu, kavárnu, zimní zahradu, menší krytý bazén s hydromasážemi a protiproudem, krásnou saunu, parní lázně a parkoviště. Je zde nabízena kosmetika, masáže, lázeňské procedury. Plně vybavené pokoje několika kategorií.Menší dvoulůžkový pokoj Econom (cca 20 m²): sprcha/WC, plochá TV, sejf, telefón, WIFI.Dvoulůžkový pokoj Standard (cca 31 m²): větší pokoj s balkónem, sprcha a WC, plochá TV, radio, telefón, sejf, WIFI.Pokoj Komfort (cca 35 m²): krásný, velký, vana, WC, balkón, plochá TV, sejf, WIFI, možnost 1 přistýlky.Tip z okolí
Bavorské městečko vzalo slušnost jako přikázání Na první pohled si připadáte, že jste se nedopatřením ocitli v lepším, slušnějším světě. Řidiči autobusu se srdečně zdraví s cestujícími, prodavači obsluhují zákazníky s úsměvem na rtech a manželé překvapují své drahé polovičky nečekanými dárky od srdce, i když nemají narozeniny a neslaví výročí svatby.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.