Halloween v Europa Parku

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Europa Park, Europa park
Ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

EUROPA PARK je největší německý zábavní park, nachází se v blízkosti německého města Rust a pyšní se oceněním "Nejoblíbenější evropský zábavní park". Naleznete zde atrakce a show jak pod širým nebem, tak i v uzavřených prostorách - právě proto je park možné navštívit po celý rok a zažít zde různé sváteční období (Halloween, Advent...).
EUROPA PARK je rozdělen do 13 tématických čtvrtí. Každá má svoji architekturu, gastronomii a kulturu dle dané země (Německo, Francie, Rusko, Itálie, Švýcarsko, Řecko, Norsko, Španělsko, Holandsko, Rakousko, Anglie, Island, Portugalsko, Island). Čeká Vás zde více jak 100 atrakcí, různých show a muzikálů.

Nadchne milovníky horských drah, vodních horských drah a spousty dalších adrenalinových atrakcí... Celý areál je možno objet vlakem s fantastickými výhledy. Menší návštěvníky určitě zaujme Dětský svět a spousta dalších atrakcí, které jsou jim šité na míru. EUROPA PARK je opravdu určen jak rodinám s menšími dětmi, tak i vyznavačům rychlosti a výšek...


ARTHUR - nejnovější a jedna z nejkrásnějších atrakcí parku, která navazuje na film "Arthur a Minimojové". Těšte se na báječnou jízdu plnou skvělých efektů.

WODAN - dřevěná horská dráha z roku 2012 je dlouhá 1050m, vysoká 35m s přetížením 3,5G...

BLUE FIRE MEGACOASTER - vystřelí Vás z 0 na 100km/h za 2,5s! Výška - 40m, celková délka horské dráhy - 1.056m, max. rychlost - více jak 100km/hod., doba jízdy - 3min. 20s, přetížení - 3,8G.

SILVER STAR - nejvyšší horská dráha v Evropě! Nejprve vyjedete do 70m výšky a pak se spustíte dolů téměř střemhlav rychlostí až 130km.! Pak zase vyjedete nahoru a znovu... Celá jízda trvá 3 minuty. Přetížení v dolním oblouku má hodnotu 4G (čtyřnásobek zemské gravitace) a spolehlivě Vás přiková do sedadla...

EUROSAT - je simulace cesty kosmickou lodí a zvenčí vypadá docela nevinně. Vozíky jezdí po vnitřních stěnách velké stříbrné sféry. Budete se řítit v naprosté tmě a cestou si užijete různých zvukových efektů.

POSEIDON - velmi oblíbená vodní horská dráha

MATTERHORN-BLITZ - zajímavá jízda ve vozíku pro horníky, která vyniká prudkými zatáčkami

MIR - orbitální stanice, která byla ve vesmíru 14 let

ATLANTICA SUPER SPLASH - vodní horská dráha, na které se nejede pouze popředu... Rychlost až 80km/hod.

HISTORAMA - toto otáčející se divadlo Vás zavede od léta 2010 do minulosti.

ICE SHOW - krasobruslařské představení

WHALE WATCHING - Splash Tours, na rybářské lodi se vydáte na oceán, kde Vás čeká vodní bitva.

GAZPROM - strhující cesta, která Vás seznámí s výrobou a distribucí energie.

CASA ATLANTICA - nový snack bar Vás láká k odpočinku na portugalském pobřeží.

HISTORAMA - toto otáčející se divadlo Vás zavede od léta 2010 do minulosti.

Program zájezdu

1. DEN

Odjezd po půlnoci z ČR. Celodenní pobyt v zábavním parku Europa-Park, který se v tomto období zahaluje do halloweenského kabátku. Celý areál je do posledního detailu nazdoben dýněmi, kostrami, pavučinami atd. Na své si zde přijdou jak menší návštěvníci, tak i milovníci adrenalinu. Večer odjezd zpět, návrat v pozdních nočních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.