Heide Park, 1-Denní

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Soltau, Heide Park
Ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

HEIDE PARK se nachází u německého města Soltau, což je cca 60km od Hamburku, a patří mezi nejlepší německé parky se spoustou velmi kvalitních atrakcí. Je to druhý největší německý zábavní park. Areál je velmi příjemný a zelený, jedná se o bývalou rezervaci. O atraktivitě parku svědčí i téměř 3 miliony návštěvníků ročně. Prvně se brány otevřely v roce 1978a zábava se točila kolem šesti atrakcí.

Je rozdělen na tématické částia zábavu si zde užijí především milovníciadrenalinu. Největším lákadlem je beze sporu horská dráha Colossos, což je největší dřevěná horská dráha v Evropě. Čekají Vás i oblíbené vodní dráhy, jízda na raftech apod. Můžete se ale těšit i na různá představení a show, kaskadérské kousky.Relaxovat můžete u velkého jezera, kterému dominuje socha Svobody. Parková úprava areálu je promyšlená do posledního detailu.

"KRAKE"- nejnovější atrakce z roku 2011, tzv "dive coaster". Zde vás čeká opravdový adrenalin, když se budete řítit kolmo k zemi rychlostí až 103km/hod.!

"DESERT RACE"- vystřelovací horská dráha, divoká jízda pouští se zrychlením z 0 na 100km/hod. za 2,4 sekundy. Přetížení 4Gs průměrnou rychlostí 86km/hod.Jediná vystřelovací dráha v Německu.

"COLOSSOS" - dráha z roku 2001 je největší a nejrychlejší dřevěnou horskou dráhou v Evrpě. Vysoká je 60m s maximální rychlostí 120km/hod.

"SCREAM"- nejvyšší Gyro-Trop-Tower na světě. Volný pád z výšky 71m. rychlostí kolem 100km/hod.

"LIMIT"- několik loopingů na skvělé zavěšené dráze v rychlosti 80km/hod. (vozíky nejedou po kolejích, ale jsou zavěšeny avám lítájí nohy vzduchem)

"BIG LOOP"- skvělá jízda celekm 4x hlavou dolů

"WILDWASSERBAHN" - nevyzpytatelná jízda vodním korytem, která neni až tak poklidná...Sjezd z výšky 23m vás nemine.

"MOUNTAIN-RAFTING"- jedny z nejlepších a nejdelších evropských raftů! Do koryta je natankováno na 5,2 milionů litrů vody.

"TOPILAULA SCHLACHT" - skvělá vodní bitva, při kterí má každá loď k dispozici 8 vodních děl

"LUCKY LAND"- westernové městečko je určeno malým návštěvníkům a zve k fantastickému dobrodružství divokého západu včetně rýžování zlata

"BOUNTY"- 15m vysoká houpací pirátská loď

"PIRÁTSKÁ SHOW"- divoká pirátská show u jezera v Zálivu smrti. Skvělé kaskadérské kousky a pirátský příběh Vás pobaví.

"PANORAMA VĚŽ"- točící se věž uprostřed parku vás vyveze do výšky 75m a poskytne vám příjemný výhled na park a atrkace

"MONORAIL" - po jednokolejce se můžete svézt kolem parku vlakem. Zde se nemusíte bát rychlosti...15km/hod.

...A MNOHEM VÍC...

Program zájezdu

1. DEN

Odjezd o půlnoci z ČR. Přejezd do Německa. Celodenní pobyt v zábavním parku Heide Park. V podvečerních hodinách odjezd směr ČR. Návrat po půlnoci.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.