Hotel Almenrausch Und Edelweiss

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Bavorské Alpy, Garmisch-Partenkirchen
Ubytování Hotel Almenrausch Und Edelweiss
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 11 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bufetová snídaně.

Popis ubytování

PolohaCentrálně položený hotel v klidné části města v blízkosti Marienplatz u pěší zóny.VybaveníRecepce, jídelna, sauna, parkoviště před hotelem. Na vyžádání garáž. Wi-Fi zdarma. Nově také výtah.UbytováníDvoulůžkové pokoje typu Zugspitze s balkónem a o něco menší typu Kramer jsou s vlastním příslušenstvím, SAT TV a rádiem.  Na vyžádání též jednolůžkové pokoje typu Krokus.Sport a zábavaV okolí výborné terény pro milovníky horské turistiky. Doporučujeme výjezd zubačkou či lanovkou na nejvyšší horu Německa Zugspitze (2962 mn.m.). V blízkosti hotelu jsou restaurace, bary, obchody.Tipy pro správnou volbu- unikátní poloha v centru města- hotel rodinného typu

Popis lokality ubytování

Popis destinaceStředisko Garmisch-Partenkirchen je moderní lyžařské středisko s tradicí, kde se již v roce 1936 konaly Olympijské hry a každoročně je dějištěm významných lyžařských událostí, kde měří své síly nejlepší světoví závodníci ve sjezdu a Super-G na sjezdovce Kandahár.

Terény: Lyžařský areál Garmisch-Classic nabízí slunné sjezdovky, od lehkých po náročné. Můžete si vybrat mezi oblastmi Alpspitze, Kreuzeck nebo Hausberg. Posledně zmíněná oblast je ideální pro začátečníky a děti.
Lyžařský areál Zugspitze (2 000-2 830 m n.m.)
se stejně pojmenovaným nejvyšším vrcholem Německa (2 962 m. n. m.) nabízí kvalitní sníh s výhledy od německých a rakouských Alp až k Dolomitům a švýcarským horám. Unikátní zubačkou, která vyjíždí z centra Garmisch-Partenkirchenu, nebo lanovkou Eibsee se dostanete přímo do areálu. Cestou si užijí i nelyžaři - okružní cesta kolem Zugspitze: z Garmisch-Partenkirchenu, Grainau nebo od Eibsee se jezdí zubačkou až nahoru k ledovci. Přímo na vrcholu je půjčovna lyžařských potřeb, ale i restaurace, kde si pohodlně vychutnáte bavorské spe ciality.
Na úpatí Hausbergu a Kreuzecku je několik běžeckých okruhů v celkové délce 39 km a také stopa do Grainau. V oblasti je možné využít sáňkařské dráhy v délce 9 km.

Après ski: Restaurace, bary, nákupní pěší zóna se spoustou značkových obchodů, bruslařský stadion, krytý bazén, pro milovníky nočního života se nabízí v Garmisch-Partenkirchenu řada možností – např. Irish Pub, Moskito či African Lounge.

Výhody: Moderní středisko s tradicí, dějiště významných lyžařských událostí. Oblast Zugspitze nabízí kvalitní lyžování od října do května. Pohodlný dojezd z ČR po dálnici téměř až do Garmisch-Partenkirchenu. Vynikající služby a lyžování.

Nevýhody: Vyšší cenová náročnost, vzájemná nepropojenost oblastí na lyžích. Časově delší dojezd do areálu Zugspitze.



Tip z okolí
Garmisch-Partenkirchen – z iglú rovnou na sjezdovku Ráj sjezdařů, prvotřídní servis, dokonalá infrastruktura – vítejte v Garmisch-Partenkirchenu. Světoznámé středisko je otevřeno všem turistům, kteří chtějí zažít lyžování na kvalitně upravených sjezdovkách či v hluboké sněhové pokrývce německých Alp. Na své si ale přijdou i milovníci pěší turistiky zasněženou krajinou.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.