Hotel an der Therme

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Durynsko, Bad Sulza
Ubytování Hotel an der Therme
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Unikátní termály Toscana Therme Vás jistě nadchnou - bazény s léčivou solí, velká "sauna budoucnosti," koupání spojené s hudebními a světelnými efekty a mnoho dalšího bude jedinečným zážitkem.

Popis stravování

snídaně

Popis ubytování

Dopravní spojenínádraží Bad Schulza 600 m. Vzdálenost z Prahy: 330 km, z Brna: 490 km.Vybaveníhotelový komplex sestává z 3 nekuřáckých budov; 200 pokojů, přímý vstup (možný v županu) do termálů Toskana Therme a do "sauny budoucnosti." Budovy 2 a 3 jsou propojené. V budově 3 je rehabilitační medical centrum Bad Sulza. Restaurace, lobby bar, společenské místnosti, butik, kadeřnictví, výtahy, bistro s terasou, relaxační louka s lehátky. Parkoviště 1 €/den.Ubytovánínekuřácké, moderně zařízené; telefon, kabelová TV s plochou obrazovkou, fén, sprcha/WC.Dvoulůžkové pokoje DZY/DZ/DZKtyp 3; v budově 3; pokoj s manželskou postelí nebo 2 lůžka oddělená stěnou (rozdělení hostů dle ubytovatele a dle dostupnosti). Kategorie ITS: 3 sluníčka.Dvoulůžkové pokoje DHY/DSY/DZH/DZS/DAH/DASv budově 2. Kategorie ITS: 3 sluníčka plus. DHY/DZH/DAH: typ 2. DSY/DZS/DAS: typ 1.Jednolůžkové pokoje EZtyp 3. V budově 3. Kategorie ITS: 3 sluníčka.Rodinná ubytování FU3typ A, v budově 3. 1 pokoj s manželskou postelí resp. pokoj s dvěma lůžky oddělenými stěnou a 1 jednolůžkový pokoj; bez spojovacích dveří (rozdělení hostů dle ubytovatele a dle dostupnosti). Kategorie ITS: 3 sluníčka.Rodinná ubytování FU4typ B, v budově 3. 2 pokoje s manželskou postelí nebo 2 pokoje s oddělenými lůžky (dělící stěna) vedle sebe, bez spojovacích dveří (rozdělení hostů dle ubytovatele a dle dostupnosti). Kategorie ITS: 3 sluníčka.Stravovánísnídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu, servírovaný hlavní chod k večeři dle výběru a studený bufet s předkrmy a dezerty.Pro dětivelký dětský svět s hlídáním dětí v budově 3 (za poplatek, na vyžádání a dle dostupnosti). Dětské hřiště a herna. Dětská postýlka v ceně (na vyžádání předem).Wellnessza poplatek: wellness a kosmetické oddělení s masážemi a aqua wellness. Medical Spa s možností dohledu lékaře. Centrum ajurvéda.Tipy a radyprovozní doba termálů Toskana: neděle-čtvrtek 10-22 hod., pátek-sobota 10-24 hod., při úplňku 10-01 hod. Jízdu na koni, tenis a jízdu v kočáře je možné objednat v hotelu. Zážitkový truck Toskana (výlety a okružní cesty. Ochutnávky vína v zámku Auerstedt (vzdálen 3 km). Pobytová taxa se platí v místě. Domácí zvířata nejsou povolena v budovách 2 a 3.

Popis lokality ubytování

Polohana klidném místě, uprostřed velkého parku. Goethe Gartenbhaus 2 je vzdálen 100 m. Centrum a Gradierwerk jsou vzdáleny 600 m.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.