Ifa Schöneck Hotel & Rekreační Komplex

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Sasko, Schöneck / Vogtland
Ubytování Ifa Schöneck Hotel & Rekreační Komplex
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 140 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Aktivní, zábavná i relaxační dovolená v hotelu IFA Schöneck. Sportovní nadšence jistě potěší pěkné trasy pro pěší, půjčovna kol, sportovní hřiště, tenisová hala nebo kurty, hala na squash nebo fitness. Pro chvíle odpočinku zase skvěle slouží wellness oáza. Pro malé návštěvníky je zde dětské hřiště s "pohádkovým zámkem."

Popis stravování

polopenze

Popis ubytování

Vybavenímoderní rekreační komplex, 216 apartmánů, 103 hotelových pokojů, restaurace Pfau, pizza/pasta/steak restaurace, zimní zahrada, Bier&Whisky Kontor, IFA Berghütten, obchod, kosmetické studio, kadeřnictví. Otevřené i kryté parkoviště za poplatek.Ubytovánívšechny pokoje jsou nekuřácké; telefon, TV/satelit, Wi-Fi (za poplatek), fén, sprcha/WC, manželská postel. DZK: obsazenost 1 dospělý a 1 dítě (7-14 let). DZ1: obsazenost 1 dospělý a 1 dítě (do 6 let). DA: obsazenost 1 osoba. Rodinné pokoje FZ: navíc rozkládací gauč pro dvě osoby a balkon.Tipy a radypobytová taxa se platí v místě. Domácí zvířata nejsou povolena.Stravovánísnídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu s bio a dětským koutkem, večeře formou bufetu.

Popis lokality ubytování

Polohana krásném místě, tzv. "balkónu Vogtlandu", ve výšce 800 m.n.m, jedinečný výhled na "Vierländereck" (kout čtyř zemí) Sasko-Bavorsko-Durynsko a Čechy. Město Schöneck 1,5 km, Klingenthal 12 km, nádraží Schönneck - Ferienpark 250 m.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.