Iga 2017, Europa-Rosarium

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Berlín, Berlín Iga
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 3 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování je zajištěno v 3* hotelu v Berlíně v oblasti Kurfürstendamm v blízkosti stanice metra. Hotel je díky své poloze ideální i k večernímu poznávání Berlína!

Program zájezdu

1. den,

odjezd z Českých Budějovic a Prahy v časných ranních hodinách, celodenní návštěva Mezinárodní zahradní výstavy IGA Berlín 2017, která bude zahradní a květinovou událostí roku; na více než 103 hektarech navštívíte nejrůznější tematické zahrady z celého světa, Tropickou halu a Vodní zahrady; mottem výstavy je „Ein Mehr aus Farben“ (Více z barev) a Vás čeká pestrý koktejl květin, krajiny a nápadů, večer odjezd na ubytování, možnost večerní procházky Berlínem s průvodcem (cca 2 hodiny): Postupimské náměstí, památník holocaustu, budova Říšského sněmu, Braniborská brána, světoznámá třída Unter den Linden, náměstí Gendarmenmarkt (Französischer a Deustcher Dom), přejezd metrem na Alexanderplatz (Rudá radnice, Televizní věž)

2. den,

po snídani přejezd do Sangerhausenu u Halle – návštěva místního Europa-Rosarium; v této „Zahradě růží“ vás (na ploše cca 13 ha) čeká více než 60.000 růžových keřů, které představí více 8.500 různých odrůd růží; park se pyšní největší sbírkou divokých růží (více než 500 odrůd). Mezi největší kuriozity rozária patří zelená, mechová a olejová růže. Magie kouzla milionu růžových květů a malebné krajiny s více než 300 druhy vzácných stromů vykouzlí nezapomenutelnou atmosféru letního dne. Odjezd směr ČR v odpoledních hodinách, příjezd do Prahy a Českých Budějovic ve večerních hodináchTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.