Iga 2017, Tropical Islands

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Berlín, Berlín Iga
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování je zajištěno v 3* hotelu v Berlíně v oblasti Kurfürstendamm v blízkosti stanice metra. Hotel je díky své poloze ideální i k večernímu poznávání Berlína!

Program zájezdu

1. den,

odjezd z Českých Budějovic a Prahy v časných ranních hodinách, celodenní návštěva Mezinárodní zahradní výstavy IGA Berlín 2017, která bude zahradní a květinovou událostí roku; na více než 103 hektarech navštívíte nejrůznější tematické zahrady z celého světa, Tropickou halu a Vodní zahrady; mottem výstavy je „Ein Mehr aus Farben“ (Více z barev) a Vás čeká pestrý koktejl květin, krajiny a nápadů, večer odjezd na ubytování, možnost večerní procházky Berlínem s průvodcem (cca 2 hodiny): Postupimské náměstí, památník holocaustu, budova Říšského sněmu, Braniborská brána, světoznámá třída Unter den Linden, náměstí Gendarmenmarkt (Französischer a Deustcher Dom), přejezd metrem na Alexanderplatz (Rudá radnice, Televizní věž)

2. den,

po snídani přejezd do Tropical Islands – celodenní návštěva (cca 8 hodin) největšího evropského aquaparku, kde se přenesete do exotických krajin a tropického pralesa; těšit se můžete na vodní svět se skluzavkami a tobogány, písečnou pláží, vodopády, lagunami a vířivkami. Nezapomenutelnou se stane „výprava“ do největšího „vnitřního“ deštného pralesa světě, kde mezi 50.000 rostlinami objevíte mnoho exotických zvířat – želvy, ryby, motýli, plameňáky a papoušky. Užijte si den v „evropském Karibiku“, kde si odpočinete, načerpáte novou energii a zažijete velká i malá dobrodružství. Odjezd směr ČR v podvečerních hodinách, příjezd do Prahy a Českých Budějovic ve večerních hodináchTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.