Města a katedrály Rýna a Mosely

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Porýní Falc
Název ubytování Města a katedrály Rýna a Mosely
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 5 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Překrásná údolí, malebná krajina, všudypřítomné vinice nebo historická města. Vydejte se s námi do jedné z nejzajímavějších oblastí Německa. To vše Vám nabídne romantické Porýní.
Co s námi můžete vidět?
Během našeho zájezdu navštívíte překrásné katedrály, římské památky ve městě Trevír, Guttenbergoo město Mohuč, bývalé hlavní město Bonn nebo Kolín nad Rýnem.


Cena zahrnuje

1 místo v autobuse
2 nocleh v 3* hotelu (dvoulůžkový pokoj) dle termínu
2 snídaně
1 zavazadlo, 1 palubní tašku
Program dle itineráře
Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
Profesionální průvodce znalý destinace
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Vstupné do památek
Cestovní a úrazové pojištění
Příplatek za jednolůžkový pokoj

Nástup / Výstup
Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov / Svatá Kateřina

Program
1. den - odjezd z Prahy v brzkých ranních hodinách. Přes Rozvadov do Německa. Ráno příjezd do Mohuče, návštěva největšího klenotu města Císařské katedrály Kaiserdom, náměstí Markt a kostel Sv. Štěpána. V poledne příjezd do města Worms, prohlídka místní katedrály a židovského hřbitova. Odpoledne příjezd do města Speyer, místní katedrála je největší zachovalou románskou stavbou na světě a je zapsaná v seznamu UNESCO.
2. den - po ránu navštívíme město Trevír (UNESCO) s mnoha římskými památky. Mezi ně patří brána Porta Nigra, císařské lázně, bazilika Sv. Konstantina nebo katedrála Sv. Petra. Navštívíme také rodný dům Karla Marxe. Odpolední příjezd do města Koblenz, které se nachází na soutoku Rýna a Mosely, gotickým mostem přes Moselu a překrásnými kostely v centru města. Nocleh
3. den - den začneme návštěvou bývalého hlavního města Západního Německa Bonnu. Projdeme si čtvrť s bývalým sídlem prezidenta, pevnost Godesburg, starou radnici, místní katedrálu. Následuje odjezd do Kolína nad Rýnem, návštěva místní dominanty, katedrály Sv. Petra nebo také kostel Sv. Martina. Odpoledne kratší volný program.
4. den – návrat do Prahy v ranních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.