Prázdninový komplex Immenstaad

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Bodamské jezero, Immenstaad am Bodensee
Název ubytování Prázdninový komplex Immenstaad
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 710 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rekreační komplex se nachází u největšího německého jezera Bodensee (Bodamské jezero), takže si zde přidou na své všichni milovníci vodních sportů, ale samozřejmě i turisté a cyklisté.

Popis stravování

bez stravy

Popis ubytování

Dopravní spojenínejbližší nádraží: Friedrichshafen (7 km). Vzdálenost z Prahy: 580 km, z Brna: 780 km.Vybavenírekreační komplex; 160 prázdninových domů a apartmánů; recepce, pračka a sušička na mince, prodej pečiva.Ubytováníapartmánové domy s výtahem (ST1, AP1) a rekreační domy (HA1, HA2, HA3), individuálně zařízené podle vkusu majitelů, všechny nekuřácké; TV/satelit, zahradní nábytek; centrální parkovací místa v ceně. Odstavné místo pro kola (omezený počet míst), možnost nočního přitápění (HA1, HA2, HA3).Informace1 dítě do 3 let v cestovní dětské postýlce nad rámec kapacity možné bez příplatku (v ST1, AP1, HA2 a HA3, na vyžádání předem). Veškeré prádlo vlastní nebo lze pronajmout v místě (ložní prádlo 10 €/set, osuška 3 €/ks, ručník 1,50 €/ks). 1 menší pes 6,50 €/den (na vyžádání předem).V ceně zahrnutospotřeba energií, závěrečný úklid.Povinná platba v místěpobytová taxa. Kauce 100 €/ubytovací jednotka.Studia ST130 m2; obývací pokoj s 2 lůžky, sedací/jídelní kout, kuchyňský kout, sprcha nebo vana/WC, lodžie.Apartmány AP150 m2; vybavené jako ST1, ale navíc ložnice a otevřená kuchyně.Domy HA1dům se stanovou střechou od země (šikmé zdi), 53 m². V přízemí obývací pokoj se sedací soupravou, jídelní kout, malá kuchyňka, sprcha/WC. V patře (strmé schody) 2 ložnice celkem se 4 lůžky, terasa.Domy HA2řadový dům se sedlovou střechou, 60 m²; obývací pokoj s jídelním koutem, otevřená kuchyně, ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 lůžky, sprcha/WC, terasa.Domy HA3dům se stanovou střechou od země (šikmé zdi), 72 m²; zařízené jako HA1, ale v patře ložnice s 2 lůžky a ložnice s 3 lůžky.Pro dětidětská hříště, stolní tenis, travnaté hřiště. Turistické centrum Immenstaad ve spolupráci s ubytovatelem organizuje program pro děti 4-12 let (5 dní v týdnu, červenec/srpen), např. plážový volejbal, ruční práce, turnaj v minigolfu, výlet s piknikem, noční procházka (částečně za poplatek). Akce se konají v komplexu, přímo ve městě nebo na pláži Immenstaad. Vysoká židlička a dětská postýlka v ceně (na vyžádání předem).Tipy a radyrezervace skupin pouze na vyžádání. Zastávka autobusu u komplexu. Ve městě se pravidelně konají zábavní akce, k dispozici sportovní možnosti, např. minigolf, stolní tenis, skatepark, škola surfování a plachtění, tenis, lanový park.

Popis lokality ubytování

Polohana okraji města, pod ovocným sadem. Supermarket a bistro hned vedle komplexu, gasthof Alpenblick 100 m, Bodamské jezero 800 m, na pláži krytý bazén 3,5 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.