Sen v bílém, Rothenburg, Bamberg

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Evropa, Německo
Ubytování Hotel 3*
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 3 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování 1x snídaně, lze dokoupit večeři (bufet).

Popis ubytování

Dopravaklimatizovaným zájezdovým autobusem vybaveným přehravačem DVD, o přestávkách možnost občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) Časy odjezdů a místa nástupu budou klientům sděleny v informacích, které obdrží před odjezdem.PojištěníV ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).

Program zájezdu

1.den

1. den: odjezd z Prahy v 6 hodin, vždy také odjezd: Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, (dle dohody Chlumec nad Cidlinou, Čelákovice, Kolín), Poděbrady, Beroun (po dohodě Rokycany), Plzeň, další odjezdová místa dle dohody a aktuální situace, přejezd. Německé město Vánoc ROTHENBURG se představuje sloganem „Sen v bílém.“ Jen málo měst se zachovalo v původní středověké podobě, jedním z nich je právě Rothenburg – kompletní opevnění, křivolaké uličky…Na žádném jiném místě nevykouzlí souhra středověkých kulis a bílé nadílky tak podmanivou atmosféru jako zde. Křivolaké uličky, fascinující zasněžené střechy a vůně bílého svařeného vína, tak typická pro Franky. Legendární vánoční trh Reiterlesmarkt s tradicí 500 let. Obchody Käthe Wohlfahrt – světoznámé obchody s vánočním zbožím – ozdoby, historické panenky a medvídci… WURZBURG – adventní trhy na historickém náměstí Marktplatz, barokní biskupská rezidence (UNESCO) – nejlepší barokní stavba v Německu, středověký Starý mohanský most se sochami a řada dalších památek, nocleh v lázeňském městečku BAD KISSINGEN

2.den

2. den: BAMBERK - výborně zachovalé středověké město, které je na seznamu památek UNESCO a o kterém by se daly psát knihy, nabízí adventní trh provoněný ovocnými punči – regionální specialita. 35 jesliček po starém městě, starobylý most a na něm barokní radnice, dva zámky, okouzlující hrázděné i zděné domy... BAYREUTH – město spojené s Richardem Wagnerem, zámky… a adventní trhy, vánoční vesnička před Starým zámkem, v městském kostele je výstavka jesliček, město je osvětlené 7 km dlouhým světelným řetězem. Návrat do půlnoci. CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám v adventních místech.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.