Treff Hotel Panorama

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Durynsko, Oberhof
Ubytování Treff Hotel Panorama
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel pro aktivní odpočinek, relaxaci a kulturní vyžití, ve známém středisku Oberhof, v oblasti vzdušných lázní. V hotelu i v okolí je mnoho nabídek sportu, zábavy a volnočasových aktivit, například unikátní hala s 2 km dlouhou trasou na běžkové lyžování DKB - Skisporthalle.

Popis stravování

polopenze plus

Popis ubytování

Dopravní spojenínejbližší nádraží: Oberhof (5 km). Vzdálenost y Prahy: 350 km, z Brna: 560 km.Vybavení408 pokojů, panoramatická restaurace, nově zrenovovaná „Thüringer Stube“ s barem, diskotéka Waldmarie, výtah. Parkoviště v ceně.Ubytování21 m², telefon, rádio, TV/satelit, fén, vana nebo sprcha/WC.Dvoulůžkové pokoje DZlze obsadit také 3 dospělými osobami.Rodinné pokoje FZtyp 1; manželská postel a palanda (dlouhá max. 1,6 m). Obsazenost 2 dospělí a 2 děti od 3 let. Nelze přistavit dětskou postýlku.Rodinné pokoje FZ2typ 2; pokoj s manželskou posteli a prostor na spaní pro děti oddělený závěsem. Obsazenost 2 dospělí a 2 děti, z nichž jedno musí být ve věku mezi 7-17 lety.Rodinná ubytování FUtyp 3; 2 dvoulůžkové pokoje DZ vedle sebe nebo naproti sobě. Kuřácké pokoje na vyžádání.Stravovánípolopenze plus: snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje (pivo, stáčené víno, nealkoholické nápoje) 18-23 hod. v ceně.Wellnessv ceně: krytý bazén (9 x 9 m), sauna, parní lázeň, vířivka. Za poplatek: kosmetika, masáže, solárium, župan k zapůjčení.Sport v ceněstolní tenis, fitness.Sport za poplatekkuželková dráha, kulečník, squash, plavecká škola.Zábava v ceněrůzné animační programyZábava za poplatekherní centrum. Minigolf (dle počasí).Tipy a radyk večeři je vyžadováno vhodné oblečení. Při plné obsazenosti je večeře podávána ve dvou časech. Sportovní hala s 9 m vysokou lezeckou stěnou a squash centrum přímo u hotelu. Nově otevřené wellness centrum a vodní park H2Oberhof vzdálené 800 m. Půjčovna horských kol v místě. Pobytová taxa se platí v místě. Malé domácí zvíře 10 €/den (na vyžádání předem).

Popis lokality ubytování

Polohana klidném místě na okraji obce, s krásným výhledem na Oberhof a Duryňský les. Centrum 500 m.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.