Vánoční trhy Norimberk a koupání v Ambergu

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Norimberk
Ubytování Bez ubytování
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Největší předvánoční trhy v Evropě jsou právě v Norimberku. Kouzlo a atmosféra vánoc nadchne každého. Určitě nekoupíte tričko z tržnice, ale naopak něco, co nebude chybět u Vašeho vánočního stolu. Pečené kaštany, bavorský vánoční chleba, svařené víno, punč, marcipán a další stovky vánočních dobrot. To vše je charakteristické pro největší vánoční trh „ Evropy“, to je vánoční trh v Norimberku. Američané a Japonci musí na adventní trhy v Norimberku letadlem a přesto je navštěvují. Vy potřebujete k jejich návštěvě jeden den. Až se nasytíme předvánoční atmosféry, pojedeme se vykoupat do termálních lázní v Ambergu. Horká minerální voda a exklusivní prostředí učinily z lázní jedinečné místo. Mnozí klienti CK ABC je mají spojené symbolicky s koncem jejich zájezdů po západní Evropě. Ti, kteří se koupat nepůjdou, budou mít možnost navštívit předvánoční trhy. Svou atmosférou patří rovněž k předním trhům v Německu.Neváhejte a prožijte s námi kouzelný předvánoční den.

Popis stravování

1x ranní občerstvení v busu vč. teplého nápoje

Program zájezdu

1. den

Odjezd z ČR po půlnoci (Znojmo 00.30, Brno 01.40, Jihlava 03.00, Praha 04.40, Plzeň 06.20), Norimberk 10.00 – 13.00 hod. Amberg 14.00 – 17.00 hod. Příjezd do ČR v nočních hodinách (Plzeň 18.40, Praha 20.10, Jihlava 21.40, Brno 23.00, Znojmo 24.00).

Poznámka:

Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Doprava autokarem - odjezdová místa:

Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osobTip z okolí
Norimberk, město plné turistických atrakcí i míst spjatých s českými dějinami Malebné mosty a lávky přes říčku Pegnitz, četné kostely, uličky s hrázděnými domy, dominanta hradu, hradby a věže či kašny, to vše vytváří působivý celek Norimberka, města ležícího zhruba 130 km od česko-německých hranic.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.