Adventní Amsterdam a festival světel

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko, Západní Nizozemsko, Amsterdam
Název ubytování Adventní Amsterdam a festival světel
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 5 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Zážitkový víkend v Amsterdamu v čase adventu, slavnost světel, památky holandského velkoměsta na grachtech, brusírny diamantů. Možnost návštěvy slavných uměleckých muzeí a galerií s díly umělců jako Vincent van Gogh, Rembrandt, Breugel, Rubens.

Popis dopravy:
Nástupní a svozová místa zdarma Praha

Popis stravování

kontinentální snídaně

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu Etap nebo Ibis ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Prahy v 17 hodin.

2. den

Amsterdam , historické město, malebné kupecké domy nad kanály, Námořní muzeum nebo Hortus Botanicus, unikátní botanický skleník z roku 1912, ve čtvrti Plantage, součást botanické zahrady s rostlinami přivezenými Holandskou Východoindickou společností. Ochutnávka vlámských hranolek a masových kroket, vánoční dekorace před Královským palácem, ochutnávka holandských slanečků, barevný květinový trh, Rembrandtův dům, projížďka lodí po kanálech v rámci slavnosti světel.

3. den

Muzejní čtvrť, Rijksmuzeum - ucelená sbírka malíře Rembrandta (nutná rezervace předem), Muzeum Vincenta van Gogha (nutná rezervace předem). Exkurze do brusírny diamantů, prohlídka dílny a ukázka pravých diamantů s vysvětlením třídění a možností nákupu, Muzeum unikátních diamantových šperků, anebo expozice Heineken (expozice výroby piva, exkurze s ochutnávkou nejslavnějšího holanského piva), moderní architektura, procházka kolem řeky Amstel s výhledy na Festival světel, fakultativně večeře v indonéské restauraci. Odjezd do ČR.

4. den

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách. CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním otvíracím dobám v muzeích.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.