Adventní Amsterdam

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko, Západní Nizozemsko, Amsterdam
Název ubytování Adventní Amsterdam
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Eurovíkend
Cena za osobu celkem za 4 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedinečné kouzlo historického Amsterdamu, náměstí zářící v moři světel, vánoční nálada a cukroví, tradiční kulinářské a umělecké výrobky, nákupní ulice a rozzářené město slavností světel spolu s projížďkou po amsterdamských grachtech, to je pozvání do adventního Amsterdamu.

Popis dopravy:
Nástupní a svozová místa zdarma Praha, Poděbrady, Hradec Králové, Pardubice, Holice (Chrudim), Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová

Popis stravování

kontinentální snídaně

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu Ibis ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím

Program zájezdu

1. den

V podvečerních hodinách odjezd z ČR.

2. den

Ráno příjezd do korunovačního města Nizozemska Amsterdamu , historické centrum města, adventní trhy a vánoční dekorace, náměstí Dam s Královským palácem a farním kostelem Nieuwe Kerk, Begijnhof s posvátnou atmosférou, ulice Nes, Kalverstraat, projížďka lodí po kanálech – vánoční slavnost světel. Ubytování, individuálně večerní město.

3. den

Po snídani odjedeme do muzejní čtvrti Amsterdamu. Návštěva známé obrazárny Rijksmuseum s ojedinělou sbírkou nizozemského umění (ucelená sbírka malíře Rembrandta), variantně muzeum Vincenta van Gogha (u obou muzeí nutné rezervace předem v CK, platba na místě). Návštěva brusírny diamantů vč. prohlídky dílny, možnost nákupu. Odpoledne procházka čtvrtí Jordaan - charakteristické úzké uličky a grachty, dům Anny Frankové, podvečerní město, odjezd do ČR.

4. den

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.