Holandská květinová pohádka - květinové korzo

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko, Amsterodam, Keukenhof, Zahrady Keukenhof
Ubytování Bez ubytování
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 1 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Květinová pohádka v zemi sýrů a tulipánů
Chcete-li se držet příliš striktně zásady, že na poznání velkého města je potřeba týden nebo více, ušetřete si cestování, protože nikdy nestihnete poznat všechna ta krásná města. Nabízíme jinou možnost. Nabízíme poznání krok za krokem. Prvním krokem může být právě tento zájezd. V jeho průběhu budete svědky květinového korsa, uvidíte doslova miliony tulipánů a koupit můžete typické holandské sýry. Jako příjemné zakončení při zpáteční cestě projedeme Rotterdamem. Myslíme si, že první krok k poznání Holandska bude krokem správným. Pokračovat můžete v nabídce obsáhlejších zájezdů do Holandska s naší CK.

Popis stravování

1x ranní občerstvení v busu

Program zájezdu

1. den:

Odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 14.10, Brno 15.20, Jihlava 16.40, Praha 18.40, Plzeň 20.10), noční tranzit přes Rozvadov, Německo do Amsterodamu.

2. den:

V ranních hodinách přijedeme do zahrad Keukenhof. Zahradám se budeme věnovat převážnou část dne. 32 hektarů parkových úprav, přes čtyři miliony kvetoucích tulipánů, nesčetné množství kvetoucích hyacintů a narcisů. Květy v parku i v pavilonech. V zahradách jsou i stánky s prodejem šlechtěných cibulek tulipánů a dalších květin. Na své si přijdou i gurmáni hledající typické holandské sýry. Množství restaurací zpříjemní dobu pobytu. Tou událostí nej, nej bude jistě velkolepý alegorický průvod - květinové korzo. Původně se jednalo o prezentaci konce jarní květinové sezóny. Nyní se jedná o průvod alegorických vozů zdobených tisícovkami řezaných květů. Koná se právě jen v den narození královny. Ráno vychází z přímořského rekreačního střediska v Noordwijku a končí v Haarlemu. Dnes je to voňavá podívaná na krásu květin. My jej budeme sledovat z bezprostřední blízkosti. V blízkosti zahrad průvod prochází kolem čtvrté až páté odpoledne. Po ukončení se přesuneme na parkoviště, kde si ještě můžeme koupit poslední šlechtěné cibulky a sýry. Navečer nastoupíme do autobusu. Po cestě zpět se zastavíme v přístavním městě Rotterdam. Projedeme kolem osvětlených nezvyklých extravagantních tvarů domů Cubic house, dům tužka a jiných, jež se staly známou dominantou Rotterdam. Zastavíme se u Věže Euromast, z níž je nejen fantastický výhled na celé město a obrovský přístav (největší v Evropě). Doprava výtahem, který se otáčí kolem osy, umožní skutečně úchvatné pohledy a také zažijete simulaci startu rakety. Podle mnohých skutečný adrenalin. Tato krátká večerní zastávka a projížďka Rotterdamem to bude to správné rozloučení s Holandskem.

3. den:

Následuje noční tranzit přes Německo. Příjezd do ČR v poledních hodinách (Plzeň 9.00, Praha 10.30, Jihlava 12.20, Brno 13.40, Znojmo 14.50).

Nástupní místa:

Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Poznámka:

Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.