Holandsko Amsterdam, Zaanse Schans, Keukenhof, Delfty, Rotterd...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko
Ubytování Hotel Ibis***
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 4 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  A21
Popis zájezdu

FIRST MOMENT Poznávací zájezd do Holandska - země květin a unikátních památek, na kterém zažijete:

- KRÁSY AMSTERDAMU s vodními kanály, úžasnými pamětihodnostmi, architekturou a unikátními muzei s díly slavných mistrů, ale také proslulou Čtvrť červených luceren, brusírnu diamantů nebo projížďku lodí po Grachtech (kanálech), kterými je Amsterdam protkaný.


- PROHLÍDKU UNIKÁTNÍHO SKANZENU ZAANSE SCHANS s větrnými mlýny a množstvím starobylých budov z různých koutů Holandska, včetně sýrárny, kde si můžete zakoupit proslulé lahodné holandské sýry.

- NÁVŠTĚVU NEJVĚTŠÍHO KVĚTINOVÉHO PARKU EVROPY - KEUKENHOF s miliony rozkvetlých květin

- zastavíme se také v DELFTU a v ROTTERDAMU, kde můžete zažít doslova NEBESKÉ VÝHLEDY z věže EUROMAST, kam vás vyveze výtah až do SAMOTNÉHO NEBE!

- závěrem se zastavíme v ANTVERPÁCH, odkud odjedeme domů.

UBYTOVÁNÍ V HOTELU *** se SNÍDANĚMI, ZKUŠENÝ PRŮVODCE a DOPRAVA POHODLNÝM AUTOBUSEM s klimatizací, toaletou a občerstvením.


Poznáte historický skanzen Zaanse Schans, který je obrazem Holandska 17. a 18. století a legendární.
Můžete se těšit na lány tulipánů, největší květinový park Keukenhof, větrné mlýny, lahodné sýry, nádherné diamanty či unikátní umělecká díla světových mistrů.

Popis dopravy:
Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava, Praha. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě s CK.Doprava: je realizována zájezdovými autokary s klimatizací, toaletou a občerstvením.

Popis stravování

Bufetové snídaně v hotelu.

Popis ubytování

UBYTOVÁNÍ 2 NOCI V HOTELU IBIS*** dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím na pokoji (vlastní koupelna a WC), popř. třílůžkové pokoje na vyžádání.

Program zájezdu

1. den

čtvrtek 20.4.v odpoledních hodinách odjezd z ČR, nástupy z Ostravy (kolem 15.hod.) směrem do Olomouce, Brna, Prahy.

2. den

pátek 21.4. Prohlídka skanzenu Zaansee Schans s větrnými mlýny, typickými holandskými domy, ukázkou výroby dřeváků a sýrů, které si zde můžete zakoupit. Celodenní prohlídka Amsterdamu s průvodcem i osobní volno, prohlídka unikátních architektonických skvostů, možnost návštěvy Rijksmusea proslulého především díly holandských mistrů, návštěva květinového trhu, blešího trhu, možnost projížďky lodí po kanálech, tzv. grachtech, návštěva brusírny diamantů, atd. Přejezd na ubytování a nocleh v hotelu.

3. den

sobota 22.4. Snídaně v hotelu, odjezd na Květinové korzo, velkolepý průvod alegorických vozů vytvořených z tisíců řezaných květů. Původně se jednalo pouze o prezentaci konce jarní květinové sezóny. Dnes patří tato slavnost k tomu nejkrásnějšímu, co můžete v Holandsku spatřit. Květinové korzo začíná ráno v Noordwijku a pokračuje celý den až do Haarleemu, kde večer končí. Odpoledne Návštěva Keukenhofu, unikátního květinového parku rozkládajícího se na ploše 20 hektarů, který je největším květinovým parkem v Evropě se 6 milióny květin, překrásnými jezírky a potůčky, tematickými zahradami a výstavami v pavilonech. Kromě nekonečných lánů tulipánů zde uvidíte především begonie, mečíky, chryzantémy, jiřiny, růže a také exotické rostliny. Zastávka v Delftu a v Rotterdamu, kde můžete vystoupat na věž Euromast ve speciálním výtahu doslova do oblak! Přejez do hotelu. Nocleh v hotelu.

4. den

neděle 23.4.Snídaně v hotelu, přejezd do Belgie do Antverp, zastávka a odjezd domů. Příjezdy v Čechách ve večerních hodinách, na Moravě v nočních hodinách v noci z neděle na pondělí.

5. den

Příjezdy na Moravě v nočních hodinách v noci z neděle na pondělí.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.