Holandsko cyklozájezd, pohodová dovolená na kolech v Holandsku

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko
Ubytování Stan
Druh zájezdu Aktivní, na kolo
Cena za osobu celkem za 5 450 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis zájezdu Vydejte se s námi do země tulipánů, dřeváků a sýra do Holandska. Zemi s krásnou přírodou, malebnými vesničkami, čistými plážemi a hlavně milými a pohostinnými lidmi, a to vše poznejte ze sedla svého kola. Každý si zde najde to své, krásu místní přírody, historická města, jako je Amsterodam či Utrecht, samozřejmě na své si zde přijdou i milovníci umění. Je tento zájezd pro mne?
Tento cyklistický zájezd je vhodný pro všechny cyklisty různé pokročilost i pro začátečníky. Trasy je možné plánovat individuálně, délka tras se pohybuje mezi
40-60km. Záleží nám Vašem komfortu a abychom Vám mohli nabídnout, co nejvyšší kvalitu služeb, proto jsou také zájezdy organizované v maximálním počtu 18 osob. Pro uskutečnění zájezdu je potřeba minimálně pěti účastníků.Technická náročnost - Nízká - Chůze po zpevněných cestách, jízda na kole po mírně zvlněných cyklostezkách zpravidla kolem řek Fyzická náročnost - Nízká – Fyzická aktivita do 4 hodin denně

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ano

Program zájezdu

1.den

Odjezd z ČR do Bunniku 20.00 z Prahy, 22.00 z Ústí nad Labem

2.den

Ráno přijedeme do Bunniku, který vznikl teprve v roce 1964 spojením čtyř měst. Samotná historie okolí, se datuje do dob starého Říma, kdy se tu postavil přístav,který byl Římany využíván hlavně pro obchod. Příprava na první cyklovýlet, před námi je 60km, z Bunniku pojedeme do města Utrecht, prohlídneme si místní univerzitu, centrum i historické památky. poté se vydáme podél řey Vecht a Amstel směr Amsterodam. Noční prohlídka města. Nocleh v Amsterodamu.

3.den

Ráno vyjedeme z Amsterodamu směr Haarlem, města kanálů. Prohlídka města, známého především díky vynálezu knihtisku. Navštívíme zdejší památky, nevynecháme renesanční tržnici. Dále pokračujeme do Zaandvooru, zde si odpočineme na krásných písčitých plážích. Přenocujeme v Zandvooru.

4.den

Brzy ráno vyrazíme ze Zandvooru do Scheveningu, který se nachází u Severního moře. Před námi je méně náročná trasa, celkem 40km. Zastavíme se v ráji milovníků květin,a to v Keukenhof. Po příjezdu do Scheveningenu si odpočineme na místní krásné pobřežní promenádě. Naskytne se nám mnoho krásných výhledů na přístav a na památkově chránéné budovy - lázně na pláži, které byly postaveny v letech 1894-1897. Dnešní noc strávíme v Scheveningu.

5.den

Dnešní den začneme prohlídkou historického centra Haagu, které je sídlem královské rodiny. Navštívíme historické budovy a muzea. Po prohlídce města se vydáme směr město Gouda, před námi je 60km dlouhá cesta. V Goudě, města stejnojmeného sýru navštívíme sýrový trh, kde je možnost ochutnávky a nákupů. Nocleh je zajištěn v Goudě

6.den

Poslední den strávíme na kouzelné cestě z Goudy, projedeme přes Utrecht a vracíme se zpět do místa výjezdu Bunniku. Závěr dovolené tvoří malebná cesta z Goudy, přes Utrecht, zpět do prvního cíle-Bunniku. Pojedeme trasu dlouhou 60km, která vede okolo krásných jezer, bažin a zákoutími řek. Možnost poslední procházky Utrechtem. Noční návrat zpět do ČR.

7.den

Návrat do ČR V ranních hodináchZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.