Holandsko Květinové korzo 2018, Amsterdam, Keukenhof, Zaanse Scha...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko
Ubytování Hotel*** Port of Moerdijk
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 4 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  A21 Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

Holandsko Květinové korzo - JEN JEDINÝ TERMÍN V ROCE, již za 4990 Kč!

Poznávací zájezd do Holandska - KVĚTINOVÉ KORZO 2018 - země květin a unikátních památek, na kterém zažijete:

KRÁSY AMSTERDAMU s vodními kanály, úžasnými pamětihodnostmi, architekturou a unikátními muzei s díly slavných mistrů, ale také proslulou Čtvrť červených luceren, brusírnu diamantů nebo projížďku lodí po Grachtech (kanálech), kterými je Amsterdam protkaný.

KVĚTINOVÉ KORZO - unikátní festival květin - JEN V TOMTO JEDINÉM TERMÍNU V ROCE!

PROHLÍDKU UNIKÁTNÍHO SKANZENU ZAANSE SCHANS s větrnými mlýny a množstvím starobylých budov z různých koutů Holandska, včetně sýrárny, kde si můžete zakoupit proslulé lahodné holandské sýry.

NÁVŠTĚVU NEJVĚTŠÍHO KVĚTINOVÉHO PARKU EVROPY - KEUKENHOF s miliony rozkvetlých květin

DELFT a v ROTTERDAM, kde můžete zažít doslova NEBESKÉ VÝHLEDY z věže EUROMAST, kam vás vyveze výtah až do SAMOTNÉHO NEBE!

závěrem se zastavíme v ANTVERPÁCH, odkud odjedeme domů.


Co Vám dále na našich zájezdech nabízíme:
KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ ve velmi pěkném a stylovém HOTELU*** Port of Moerdijk s bohatými SNÍDANĚMI

ZKUŠENÉHO A KVALITNÍHO PRŮVODCE, klienty vysoce hodnoceného za odbornost a přístup ke klientůM.

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY VSTUPŮ do památek, muzeí a atrakcí. Naši průvodci vždy v rámci přípravy zájezdu dojednávají jednotlivé vstupy za nejvýhodnějších podmínek pro Vás.

AUTOBUSOVOU DOPRAVA ZÁJEZDOVÝMI AUTOBUSY vybavenými klimatizací, toaletou, s možností občerstvení u řidičů a zkušené řidiče s mnohaletou praxí na zahraničních zájezdech.

Květinové korzo je každoroční světoznámý festival květin.
Poznáte úchvatný Amsterodam - nizozemské Benátky, historický skanzen Zaanse Schans, který je obrazem Holandska 17. a 18. století a legendární.
Můžete se těšit na lány tulipánů, největší květinový park Keukenhof, větrné mlýny, lahodné sýry, nádherné diamanty či unikátní umělecká díla světových mistrů.

Popis dopravy:
Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě s CK.
Doprava je realizována zájezdovými autokary s klimatizací, toaletou a občerstvením.

Popis stravování

Bohaté bufetové snídaně v hotelu.

Popis ubytování

UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI V PĚKNÉM stylovém HOTELU*** Port of Moerdijk, dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím na pokoji (vlastní koupelna, toaleta).

Program zájezdu

1. den

čtvrtek 19.4.v odpoledních hodinách odjezd z ČR, nástupy z Ostravy (kolem 13.hod.) směrem do Olomouce, Brna, Prahy.

2. den

pátek 20.4. Prohlídka skanzenu Zaansee Schans s větrnými mlýny, typickými holandskými domy, ukázkou výroby dřeváků a sýrů, které si zde můžete zakoupit. Celodenní prohlídka Amsterdamu s průvodcem i osobní volno, prohlídka unikátních architektonických skvostů, možnost návštěvy Rijksmusea proslulého především díly holandských mistrů, návštěva květinového trhu, blešího trhu, možnost projížďky lodí po kanálech, tzv. grachtech, návštěva brusírny diamantů, atd. Přejezd na ubytování a nocleh v hotelu.

3. den

sobota 21.4. Snídaně v hotelu, odjezd na Květinové korzo, velkolepý průvod alegorických vozů vytvořených z tisíců řezaných květů. Původně se jednalo pouze o prezentaci konce jarní květinové sezóny. Dnes patří tato slavnost k tomu nejkrásnějšímu, co můžete v Holandsku spatřit. Květinové korzo začíná ráno v Noordwijku a pokračuje celý den až do Haarleemu, kde večer končí. Odpoledne Návštěva Keukenhofu, unikátního květinového parku rozkládajícího se na ploše 20 hektarů, který je největším květinovým parkem v Evropě se 6 milióny květin. Zastávka v Delftu a v Rotterdamu, kde můžete vystoupat na věž Euromast ve speciálním výtahu doslova do oblak! Přejez do hotelu. Nocleh v hotelu.

4. den

neděle 22.4. Snídaně v hotelu, přejezd do Belgie, prohlídka Antverp a odjezd domů. Příjezdy v Čechách ve večerních hodinách, na Moravě v nočních hodinách v noci z neděle na pondělí.

5. den

Příjezdy na Moravě v nočních hodinách v noci z neděle na pondělí.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.