"Květinové korzo"

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 6 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

5 denní autobusový poznávací zájezd do Holandska spojený s návštěvou tradičních sýrových trhů, největší burzy květin na světě v Aalsmeeru, květinových parků a tradičního Bloemencorsa - květinového korza, jehož letošním mottem jsou “Květiny móda”.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z nástupních míst (odpoledne) do Německa.

2. den

Přejezd Německem, KINDERDIJK (do seznamu UNESCO zapsané místo s největší koncentrací větrných mlýnů na světě) GOUDA (město světově proslulé stejnojmennými sýry, nádherná gotická radnice, Wag – vážní dům, kostel sv. Jana), UTRECHT (ve středověku nejvýznamnější město Holandska, katedrála sv. Martina - největší v Nizozemí, sídlí zde také největší univerzita v zemi, typické utrechtské grachty – úzké vodní kanály, probíhající městem). Přejezd na ubytování. Nocleh.

3. den

Po snídaní odjezd do KEUKENHOF (světově proslulý květinový park, o který pečují nejlepší zahradníci Holandska). Sídelní město HAAG (sídlo vlády a královské rodiny, Binnenhof - budova vládního paláce, Mezinárodní soudní dvůr, přejezd do proslulého městečka MADURODAM (miniatury nejvýznamnějších historických i moderních staveb nizozemských měst), SCHEVENINGEN (nejhonosnější přímořské lázně na březích Severního moře), návrat na ubytování. Nocleh.

4. den

Brzy ráno odjezd do města AALSMEER (největší květinová burza na světě - úchvatná podívaná na každodenní přehlídku milionů květin, které putují do celého světa), AMSTERDAM (prohlídka města s procházkou kolem amsterdamských grachtů a projížďka lodí po nich, královský palác, náměstí Dam, volná prohlídka města a nakonec návštěva čtvrti „červených lucerniček“, která k Amsterdamu neodmyslitelně patří), večer odjezd z Holandska.

5. den

Cesta Německem, předpokládaný návrat do nástupních míst v odpoledních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.