To nejlepší z Holandska, Amsterdam, Zaanse Schans, Den Haa...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko
Ubytování Hotel*** Campanile
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  A21
Popis zájezdu

Poznávací zájezd do Holandska - země unikátních památek a přírodních krás, na kterém zažijete:

VYUŽIJTE DNY VOLNA - STÁTNÍ SVÁTKY!

KRÁSY AMSTERODAMU s vodními kanály, úžasnými pamětihodnostmi, architekturou a unikátními muzei s díly slavných mistrů, ale také proslulou Čtvrť červených luceren, brusírnu diamantů nebo projížďku lodí po Grachtech (kanálech), kterými je Amsterdam protkaný.

PROHLÍDKU UNIKÁTNÍHO SKANZENU ZAANSE SCHANS s větrnými mlýny a množstvím starobylých budov z různých koutů Holandska, včetně sýrárny, kde si můžete zakoupit proslulé lahodné holandské sýry.

NÁVŠTĚVU ÚCHVATNÉHO DEN HAAGU A MINIATURPARKU MADURODAM s věrnými modely těch největších turistických atrakcí celého Holandska

UBYTOVÁNÍ VE STYLOVÉM HOTELU*** se SNÍDANĚMI, ZKUŠENÝ PRŮVODCE a DOPRAVA POHODLNÝM AUTOBUSEM s klimatizací, toaletou a občerstvením.


Co Vám dále na našich zájezdech nabízíme:
KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ ve velmi pěkném hotelu*** s bohatými SNÍDANĚMI

ZKUŠENÉHO A KVALITNÍHO PRŮVODCE, klienty vysoce hodnoceného za odbornost a přístup ke klientům.

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY VSTUPŮ do památek, muzeí a atrakcí. Naši průvodci vždy v rámci přípravy zájezdu dojednávají jednotlivé vstupy za nejvýhodnějších podmínek pro Vás.

AUTOBUSOVOU DOPRAVA ZÁJEZDOVÝMI AUTOBUSY vybavenými klimatizací, toaletou, s možností občerstvení u řidičů a zkušené řidiče s mnohaletou praxí na zahraničních zájezdech.


Poznáte historický skanzen Zaanse Schans, který je obrazem Holandska 17. a 18. století, legendární Amsterdam - nizozemské Benátky, Den Haag a Madurodam s miniaturními modely pamětihodností celého Holandska, větrné mlýny, lahodné sýry, nádherné diamanty či unikátní umělecká díla světových mistrů.

Popis dopravy:
Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě s CK.
Doprava je realizována zájezdovými autokary s klimatizací, toaletou a občerstvením.

Popis stravování

Bohaté bufetové snídaně v hotelu.

Popis ubytování

UBYTOVÁNÍ 1 NOC VE STYLOVÉM HOTELU*** Campanile dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím na pokoji (vlastní koupelna a toaleta), popř. třílůžkové pokoje na vyžádání.

Program zájezdu

1. den

PONDĚLÍ 3.7.v odpoledních hodinách odjezd z ČR, nástupy z Ostravy (kolem 15.hod.) směrem do Olomouce, Brna, Prahy.

2. den

ÚTERÝ 4.7. Prohlídka skanzenu Zaansee Schans s větrnými mlýny, typickými holandskými domy, ukázkou výroby dřeváků a sýrů, které si zde můžete zakoupit. Celodenní prohlídka Amsterdamu s průvodcem i osobní volno, 1. část, prohlídka unikátních architektonických skvostů, možnost návštěvy Rijksmusea proslulého především díly holandských mistrů, návštěva květinového trhu, blešího trhu, možnost projížďky lodí po kanálech, tzv. grachtech, návštěva brusírny diamantů, atd. Přejezd na ubytování a nocleh v hotelu.

3. den

STŘEDA 5.7. Snídaně v hotelu, odjezd do Den Haagu, prohlídka tohoto úchvatného sídla oficiálních budov a velvyslanectví s návštěvou Madurodamu - unikátního miniaturparku s věrnými modely těch nejznámějších a nejzajímavějších staveb a pamětihodností celého Nizozemí. Prohlídka Amsterdamu s průvodcem i osobní volno, 2. část, prohlídka unikátních architektonických skvostů, možnost návštěvy Rijksmusea proslulého především díly holandských mistrů, návštěva květinového trhu, blešího trhu, možnost projížďky lodí po kanálech, tzv. grachtech, návštěva brusírny diamantů, atd. Odjezd z Amsterodamu ve večerních hodinách.

4. den

ČTVRTEK 6.7. Příjezd do ČR, výstupy po trase přes den.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.