To nejlepší z Holandska, Amsterdam, Zaanse Schans, Keukenhof fi...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko
Ubytování Hotel***
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  A21
Popis zájezdu

FIRST MOMENT Poznávací zájezd do Holandska - země květin a unikátních památek, na kterém zažijete:

VYUŽIJTE DNY VOLNA - STÁTNÍ SVÁTKY!

- KRÁSY AMSTERODAMU s vodními kanály, úžasnými pamětihodnostmi, architekturou a unikátními muzei s díly slavných mistrů, ale také proslulou Čtvrť červených luceren, brusírnu diamantů nebo projížďku lodí po Grachtech (kanálech), kterými je Amsterdam protkaný.

- PROHLÍDKU UNIKÁTNÍHO SKANZENU ZAANSE SCHANS s větrnými mlýny a množstvím starobylých budov z různých koutů Holandska, včetně sýrárny, kde si můžete zakoupit proslulé lahodné holandské sýry.

- NÁVŠTĚVU NEJVĚTŠÍHO KVĚTINOVÉHO PARKU EVROPY - KEUKENHOF s miliony rozkvetlých květin.

UBYTOVÁNÍ V HOTELU*** se SNÍDANĚMI, ZKUŠENÝ PRŮVODCE a DOPRAVA POHODLNÝM AUTOBUSEM s klimatizací, toaletou a občerstvením.

Poznáte historický skanzen Zaanse Schans, který je obrazem Holandska 17. a 18. století, legendární Amsterdam, můžete se těšit na lány tulipánů, největší květinový park Keukenhof, větrné mlýny, lahodné sýry, nádherné diamanty či unikátní umělecká díla světových mistrů.

Popis dopravy:
Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava, Praha. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě s CK.Doprava: je realizována zájezdovými autokary s klimatizací, toaletou a občerstvením.

Popis stravování

Bufetové snídaně v hotelu.

Popis ubytování

UBYTOVÁNÍ 1 NOC V HOTELU*** dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím na pokoji (vlastní koupelna a WC), popř. třílůžkové pokoje na vyžádání.

Program zájezdu

1. den

PONDĚLÍ 3.7.v odpoledních hodinách odjezd z ČR, nástupy z Ostravy (kolem 15.hod.) směrem do Olomouce, Brna, Prahy.

2. den

ÚTERÝ 4.7. Prohlídka skanzenu Zaansee Schans s větrnými mlýny, typickými holandskými domy, ukázkou výroby dřeváků a sýrů, které si zde můžete zakoupit. Celodenní prohlídka Amsterdamu s průvodcem i osobní volno, 1. část, prohlídka unikátních architektonických skvostů, možnost návštěvy Rijksmusea proslulého především díly holandských mistrů, návštěva květinového trhu, blešího trhu, možnost projížďky lodí po kanálech, tzv. grachtech, návštěva brusírny diamantů, atd. Přejezd na ubytování a nocleh v hotelu.

3. den

STŘEDA 5.7. Snídaně v hotelu, odjezd do Keukenhofu, unikátního květinového parku rozkládajícího se na ploše 20 hektarů, který je největším květinovým parkem v Evropě se 6 milióny květin, překrásnými jezírky a potůčky, tematickými zahradami a výstavami v pavilonech. Kromě nekonečných lánů tulipánů zde uvidíte především begonie, mečíky, chryzantémy, jiřiny, růže a také exotické rostliny. Prohlídka Amsterdamu s průvodcem i osobní volno, 2. část, prohlídka unikátních architektonických skvostů, možnost návštěvy Rijksmusea proslulého především díly holandských mistrů, návštěva květinového trhu, blešího trhu, možnost projížďky lodí po kanálech, tzv. grachtech, návštěva brusírny diamantů, atd. Odjezd z Amsterodamu ve večerních hodinách.

4. den

ČTVRTEK 6.7. Příjezd do ČR, výstupy po trase přes den.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.