Deluxea - Al Bustan Palace, a Ritz-Carlton Hotel

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Omán, Muscat, Muskat
Název ubytování Al Bustan Palace, a Ritz-Carlton Hotel
Typ ubytování Deluxe Mountain View
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 40 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámAl Bustan Palace je jedinečný hotel. A když říkáme jedinečný, myslíme to vážně. Najdete jinde na světě hotel, stavěný přímo v původním paláci samotného Sultána? Ten dal Palace vystavět jako své sídlo, rozhodl se ale, že se o tuto úžasnou budovu podělí i s ostatními. Už tento fakt zajišťuje služby a gastronomii té nejvyšší úrovně, nádhernou architekturu a dech beroucí pohledy. Okolní zahrady o 200 akrech, kilometrová pláž, nebo lázně od značky Six Senses, jsou zárukou skvělé dovolené.
Hotel je oceněn mnoha cenami a proslulý je po celém světě. Nejvyšší a nejhonosnější atrium najdete právě zde – 37 metrů vysoká kopule, bohatě zdobená, s 9 metrovým křišťálovým lustrem a fontánou. Vychutnat si zde můžete kávu nebo výtečný dezert, často za poslechu místního umělce hrajícího na harfu. Ani ten není obyčejný – jedná se o mistra, vyhledávaného často sultánem. Často můžete být s vládcem i sousedi – v hotelu má své vlastní patro, které využívá k odpočinku.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Omán jsme navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na místě. S místní cestovní kanceláří Desert Gate s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Ománu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůS ohledem pro komfort a pohodlí bylo pečlivě zkonstruováno 250 pokojů a suit, aby odrážely jak místní tradice a art deco vlivy, tak i bohatství arabské kultury, umění a historie. Složité dílo ručně vyráběných tapet a jedinečných materiálů oživuje každou místnost.
Všechny pokoje a suity nabízí nejmodernější vybavení a služby pro nejpohodlnější a nejpříjemnější pobyt: 42" LCD TV s plochou obrazovkou, nejnovější zábavní technologie s funkcí virtuální videopůjčovny, DVD přehrávač (na vyžádání), satelitní rádio kanály, fén a telefon v koupelně, DID a ISDN telefonní linky, vysokorychlostní internetové připojení, hlasová schránka, zařízení na výrobu čaje/kávy, minibar, osobní elektronický trezor, župany, žehličku a žehlicí prkno, 24 hodinová pokojová a prádelní služba a parkování zajišťované obsluhou.
K bezpečnostním prvkům patří dveřní kukátko a řetěz, detektory kouře a elektronický systém zámků.Gastronomie a hotelové restauraceAl Bustan Palace skvěle kombinuje výborné jídlo s úžasnými výhledy na moře. Bohatý výběr restaurací zaručuje každodenní rozmanitost pokrmů. Najdete zde jak tradiční arabské chutě, tak i výbornou pastu nebo dary moře.
Al Khiran Terrace – Hlavní hotelová restaurace servírující mezinárodní kuchyni. Hosté si zde mohou vychutnat jak snídani, tak a la carte oběd nebo tematické večeře.
China Mood – Už z názvu vyplívá zaměření této restaurace – pokrmy pochází z Čínské kuchyně.  Kuchařský tým byl speciálně pro tuto restauraci povolán z daleké Číny, aby zajistil autenticitu chutí. Restaurace patří k nejvyhlášenějším v celém Muscatu, otevřena je každý den kromě neděle a středy, od 19 do 23 hodin.
Beach Pavilion Restaurant & Bar – Přímo na pláži se nachází tato restaurace. Posezení je přichystáno jak uvnitř, tak venku. Servírují se nejčerstvější ománské ryby, stejně tak další dovezené rybí speciality. Užijte si večeři pod hvězdami, například v privátních cabanas, kde můžete strávit příjemnou romantickou večeři. Otevřeno během oběda a večeře.
BLU Bar – Bar otevřený během celého dne poskytuje velký výběr drinků, jídla nebo menších snacků, a to přímo u bazénu.
Atrium Tea Lounge – V jedinečném atriu, které nenajdete jinde na světě, stavěném pro samotného sultána. Vychutnejte si kávu, čaj nebo výborné dezerty.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.