Dubaj a Omán Muscat

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Omán, Muscat
Název ubytování Dubaj a Omán Muscat
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 27 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Citymax Bur DubaiSnídaně a večeře formou bufetu. Beach Resort SalalahSnídaně formou bufetu. Možnost dokoupení servírované večeře.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluCitymax Bur DubaiVstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 restaurace `a la carte (indická, asijská), bar, kavárna, prádelna, bazén, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Ruwi hotel Muscat60 pokojů, vstupní hala s recepcí, výtah, konferenční místnost.Popis okruhu  DEN   Odlet z Prahy, transfer do hotelu v Dubaji, nocleh.   DEN   Snídaně v hotelu. Volný den v Dubaji, možnost indivudální prohlídky Dubaje po trase Burj Khalifa, Mall of Emirates, projděte se po tradičních trzích ve staré Dubaji. Navštivte Palmový list a jeden z nejznámějších vodních parků světa Aquaventure. Plavba v Marině v podvečerních hodinách je příjemným zakončením dne   Klienti si mohou také zakoupit fakultativně celodenní výlet Nezapomenutelná Dubaj, vstupenky do Ski Dubai nebo výlet do Abu Dhabi.   DEN   Snídaně v hotelu. Odlet do Muscatu, ubytování v hotelu, individuální volno.          4 - 7. DEN Snídaně v hotelu. Pobyt v Muscatu s individuálním program. Možnost zakoupit fakultativně výlety:   Pouštni pevnosti a wadi Celodenní výlet do historického města Nizwa a jeho okolí, které bývalo v 6. a 7. století hlavním městem Omanu. V Nizwe se nachází pevnost, mešita a tradiční trhy s keramikou, zemědělskými plodinami a zvířaty. Navštívíte také pevnost v Bahle, která se nachází v rozlehlém vádí. Bahla je zapsaná na seznamu světového dětství UNESCO. Poslední zastávkou bude pevnost Jabrin. Cena výletu zahrnuje oběd formou pikniku.   Poušť Wahabi Unikátní příležitost zažit jednu z nekrásnějších poušti arabského poloostrova. Nekonečna poušť, dlouhé písečné duny, vysoké až 100 m metrů se rozprostírají do delky 200 km. Bude sledovat male beduínské obydli, velbloudy směřující přes poušť. Wadi Beni Khaled vás překvapí rozlehlosti vodní plochy, zavlažovacími kanály a zelenou vegetaci. Poslední zastávkou bude město Ibra, jedno z nejstarších měst v Omanu, v minulosti proslulo vzdělanosti a uměním. Cena celodenního výletu zahrnuje oběd formou pikniku.   DEN Odlet z Muscatu, návrat zpět do Prahy.  Sportovní vyžitíCitymax Bur Dubai Zdarma: fitnessAktivity pro dětiCitymax Bur DubaiDětské židličky.Popis pokojůCitymax Bur DubaiDR: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., klimatizace, rádio, telefon, malá chladnička, set na přípravu kávy a čaje. Ruwi hotel MuscatDR: koupelna/WC, individuální klimatizace, LCD TV/sat., telefon, trezor.

Popis lokality ubytování

Plážstrong>Citymax Bur Dubai/strong>br />Hotel asi 20 minut od veřejné pláže Jumeirah Beach Park (vstup za poplatek). Hotelová doprava na pláž zdarma. strong>Ruwi hotel Muscat/strong>br />Dlouhá veřejná písečná pláž Dahariz s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu.Polohastrong>Citymax Bur Dubai/strong>br />Hotel ve čtvrti Bur Dubai nedaleko centra města. Historické Dubai muzeum a Dubai Creek cca 2 km od hotelu. Stanice metra v pěší vzdálenosti (cca 15 minut). strong>Ruwi hotel Muscat/strong>br />V městské části Muscat. Cca 5 km od Mutrah SoukZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.