Adventní Wroclaw a Lužice

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Polsko, Slezsko, Wroclaw
Název ubytování Adventní Wroclaw a Lužice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 3 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Adventní Vratislav, evropské město kultury s řadou památek i moderní architekturou, tradiční betlémy i trpaslíci ve Vratislavi. Druhý den advent v Lužici, krásná starobylá města Zhořelec a Budyšín. Tento zájezd je i výletem za kouskem české historie, všechna tato tři historická města kdysi náležela k zemím Koruny české.

Popis dopravy:
Nástupní a svozová místa zdarma Praha

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno ve Věličce v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Prahy v 6 hodin. Vratislav (Wroclaw), historické město s jedním z nejkrásnějších evropských náměstí, Rynek s historickými domy, chrám sv. Alžběty s přiléhajícími domy Jeníček a Mařenka, Solné náměstí s Královským palácem, radnice, Dómský/Tumský ostrov s velkolepou katedrálou a nejstarším kostelem ve městě, pohled na vratislavské mosty, univerzita, Jatki, trpaslíci ve Vratislavi, nejkrásnější vratislavský betlém, ubytování, adventní trhy.

2. den

Výjezd na vyhlídku do 49. patra nejvyššího polského mrakodrapu, panoramatický výhled, přejezd do německé Lužice a adventní trhy v Budyšíně (Bautzen) a Zhořelci (Görlitz), pěkných lužických městech s řadou památek. Návrat do Prahy před půlnocí. CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí a aktuálních otvíracích dob objektů.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.