Krásy a zajímavosti Polska

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Polsko, Evropa, Polsko
Název ubytování Krásy a zajímavosti Polska
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 7 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Vydejte se s námi poznat to nejlepší ze středního Polska.
Co s námi můžete vidět?
Vyhlášené historické centrum Krakowa, solný důl Wieliczka, hlavní město Varšava a spousty dalších pamětihodností našich severních sousedů.

Cena zahrnuje

1 místo v autobuse
5 nocleh v 3* hotelu (dvoulůžkový pokoj)
5 snídaně
1 zavazadlo, 1 palubní tašku
Profesionální průvodce znalý destinace
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Vstupné do památek
Cestovní a úrazové pojištění
Příplatek za jednolůžkový pokoj

Nástup / Výstup
Praha, Jihlava, Brno, Olomouc, Ostrava

Program
1. den – v brzkých ranních hodinách odjezd z Prahy do Osvětimi, prohlídka a poté přejezd do Kalwaria Zebrzydowska, prohlídka zdejšího kláštera, patřícího na seznam UNESCO a baziliky Panny Marie. V podvečerních hodinách příjezd do Krakowa.
2. den – v dopoledních hodinách výjezd do solného dolu Wieliczka (UNESCO). Odpoledne po návratu prohlídka Krakowa – hrad Wavel, historické centrum s náměstím Rynek Glowny. Nocleh ve stejném hotelu.
3. den – ranní odjezd do Katowic, prohlídka města v dopoledních hodinách a odjezd do Lodže. Prohlídka Lodžské katedrály, Lodžského paláce, Piotrkowska ulice. Nocleh.
4. den – odjezd do Varšavy. Prohlídka Starého města, Sloupu Zikmunda III. Vasy, Královský zámek, Novogotickou katedrálu Sv. Jana, zbytky opevnění Barbakan, Rynek Starego Miasta, Palác kultury a vědy, Palác kultury, Palác Krasinských nebo Citadelu. Odpoledne odjezd do Toruně.
5. den – prohlídka Toruně – historické centrum, Křivá věž, Staroměstské náměstí, Novoměstské náměstí, Koperníkův dům. Přejezd do nedalekého města Bydhošť. Prohlídka kostelu Sv. Martina, bazilika Sv. Vincence z Pauly a Tři sýpky. Odjezd do Poznaně.
6. den – Poznaň – ráno prohlídka města – Poznaňská radnice, Studánka Bamberky, palác Dzialýnských, kostel Sv. Stanislava. Odjezd do Vratislavi, prohlídka města – gotická radnice, Hala Století, Vratislavská opera. Večer odjezd do Prahy.
7. den – návrat do Prahy v brzkých ranních hodinách.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.