Severní poklady Polska

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Polsko, Evropa, Polsko
Název ubytování Severní poklady Polska
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 7 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis
Podívejte se s námi po nejkrásnějších místech severního Polska jako je Národní park Bialowiesky, překrásná Mazurská jezera, baltským mořem omývaný Gdaňsk nebo křižácký hrad Malbork.

Cena zahrnuje

1 místo v autobuse
5 nocleh v 3* hotelu (dvoulůžkový pokoj)
5 snídaně
1 zavazadlo, 1 palubní tašku
Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy
Profesionální průvodce znalý destinace
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Vstupné do památek
Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 30,- Kč / den
Příplatek za jednolůžkový pokoj

Nástup / Výstup
Praha
Pardubice
Hradec Králové
Trutnov

Program
1. den – odjezd v brzkých ranních hodinách přes Hradec Králové do Polska, kde ihned navštívíme dvě památky UNESCO a to Kostely Míru ve Swidnici a Jaworu. Poté odjezd do Lodže. Prohlídka Lodžské katedrály, Lodžského paláce nebo Piotrkowske ulice.
2. den – ráno odjezd do Varšavy. Prohlídka Starého města, Sloupu Zikmunda III. Vasy, Královský zámek, Novogotickou katedrálu Sv. Jana, zbytky opevnění Barbakan, Rynek Starego Miasta, Palác kultury a vědy, Palác kultury, Palác Krasinských nebo Citadelu. Odpoledne odjezd do Bielsk Podlaski, nocleh.
3. den – návštěva národního parku Bialowieski. Procházka, v poledne odjezd k Mazurským jezerům. Procházka a odjezd do Olštýna na nocleh.
4. den – z Olštýna odjezd ke křižáckému hradu Malbork (UNESCO) po prohlídce odjezd do Gdaňsku. Procházka ke Gdaňské radnici se zvonkohrou, náměstí Dlouhý trh, Neptunovu fontánu, Dvůr krále Artuše, Čertův zub nebo věž Mariánského kostela s krásným výhledem na město. Poté odjezd do Grudziadz na nocleh.
5. den – ranní příjezd do Toruně a prohlídka města - historické centrum, Křivá věž, Staroměstské náměstí, Novoměstské náměstí, Koperníkův dům. Přejezd do nedalekého města Bydhošť. Prohlídka kostelu Sv. Martina, bazilika Sv. Vincence z Pauly a Tři sýpky. Odjezd do Poznaně.
6. den - Poznaň – ráno prohlídka města – Poznaňská radnice, Studánka Bamberky, palác Dzialýnských, kostel Sv. Stanislava. Odjezd do Vratislavi, prohlídka města – gotická radnice, Hala Století, Vratislavská opera. Večer odjezd do Prahy.
7. den – příjezd do Prahy v brzkých ranních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.