Estoril Eden

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Estoril
Název ubytování Estoril Eden
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Eurovíkend
Cena za osobu celkem od 13 340 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety

Popis ubytování

Ubytovánípokoje a apartmány, některé s výhledem na moře (koupelna, WC, balkon, klimatizace, televizor, Wi-fi, kuchyňka, fén)PopisSvětově známá oblast krásných pláží se nachází asi 20 km od hlavního portugalského města Lisabonu a nabízí vše pro strávení báječného víkendu plného slunce a zábavy – kosmpolitní atmosféru, noční život, pláže, excelentní hotely, golfové kurzy a představení v největším evropském kasinu v Estorilu. Estoril a Cascais jsou ideálními výchozími body pro návštěvu okolí Lisabonu – pronajatým autem můžete navštívit nejzápadnější výběžek kontinentální Evropy – Cabo da Roca, malebnou vesničku zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO – Sintru s krásným palácem a samozřejmě nesmíte vynechat ani hlavní město Lisabon s mnoha památkami s námořní tématikou nebo novou část města (spojení buď vlakem nebo autem).Vybavení a službybar, restaurace, krytý a venkovní bazén, sauna, viřivka, masáže, posilovna, Wi-fi, 24hodinová recepce, úschova zavazadel, prádelna, půjčovna aut, směnárna, pokojová služba, parkoviště (15 EUR/den)

Popis lokality ubytování

PolohaHotel leží na jenom z nekrásnějších míst Evropy, na pobřeží Estorilu a Sintry se zlatými písečnými plážemi, ideální pro strávení nezapomenutelného pobytu. Na pláž se dostanete pěšky za 3 minuty.

Program zájezdu

Program

Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer  Transfer z/na letiště - auto až pro 2 osoby  Sdílený transfer z/na letiště - cena za osobu Jízdenky  Vyhlídkový autobus - jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích.  Plavba lodí – odpolední projížďka lodí. Uvidíte centrum Lisabonu i historickou část Belem. Výlety  Pěší prohlídka města s místním průvodcem – 4 h  Noční Lisabon – projížďka s místním průvodcem a večeří během fado představení, denně.  Národní park Árrabida – celodenní výlet k Atlantskému oceánu a skalním útesům s ochutnávkou místních specialit.  Celodenní výlet s obědem do Sintry, Cascais a Cabo da Roca – Historická Sintra a nejzápadnější bod kontinentální Evropy Cabo da Roca a pohled na kosmopolitní Cascais, záliv.  Fátima – 5 h. Návštěva hrobek Lucie, Francisca a Jacinty, kostel a Kaple zjevení, 3x týdně.  Pozorování delfínů – 5 h, do přírodní rezervace Sado Estuary.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.