Hotel Dom Pedro Baia

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Madeira, Machico
Ubytování Hotel Dom Pedro Baia
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 26 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování formou all inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu, lehké občerstvení od 11:00 do 11:30 a od 17:00 do 18:00 hod., nealkoholické a alkoholické nápoje domácí výroby, zmrzlinu od 16:00 do 17:00 hod.

Popis ubytování

PolohaHotelový areál je vystavěný v mírném svahu v zahradě přímo nad zálivem cca 150 metrů od centra městečka Machico. Nedaleký Funchal (cca 25 kilometrů) je snadno dosažitelný veřejnou autobusovou dopravou.VybaveníRecepce, WI-FI v lobby zdarma, výtahy, restaurace, piano bar, bar u bazénu, venkovní bazén se slanou vodou, terasa na opalování se slunečníky a dětský bazén.UbytováníStandardní dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, TV-SAT a trezorem (za poplatek). Pokoje typu CLUB – mají navíc balkon, výhled na moře, minibar, vysoušeč vlasů a varnou konvici.Sport a zábavaPlážový volejbal, badminton, tenis, stolní tenis, vodní sporty (kajak), hodinová lekce potápění v bazénu – za poplatek, pro klienty s all inclusive zdarma. Za poplatek: kulečník, potápění. Hotel pořádá zábavné a tématické večery.PlážHotel se nachází přímo nad zálivem s dlouhou oblázkovou a kamenitou pláží, na které je umístěné molo s možností vstupu do moře po žebřících. Na druhém konci zálivu, cca 400 metrů od hotelu je nově vybudovaná umělá písečná pláž.Tipy pro správnou volbu- výhodná poloha- možnost all inclusive- velká pláž

Popis lokality ubytování

StřediskaMalebné historické městečko, jenž bývalo kdysi typickou rybářskou vesnicí má unikátní polohu na jihovýchodě ostrova. Je vystavěno u stejnojmenného zálivu v úchvat ném údolí mezi zalesněnými svahy zdejšího pohoří. Právě zde přistáli první portugalští kolonisté, kteří začali osídlovat Madeiru. V Machicu najdeme několik historických, architektonických památek. Menší centrum nabízí také řadu restaurací a obchůdků. Machico disponuje dlouhou kamenitou pláží a nově, uměle vybudovanou písečnou pláží.
Transfer z letiště trvá cca 15 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.