Hotel Pestana Bay

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Madeira, Funchal
Ubytování Hotel Pestana Bay
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 26 589 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Formou all inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, kávu, čaj na baru od 11:00 do 23:00 hod.

Popis ubytování

PolohaVýborně situovaný hotel, je vystavěn nad pláží Praia Formosa, která je jednou z nejlepších pláží na Madeiře. Vzdálenost od historického centra Funchalu je cca 5 km, spojení zajišťuje hotelový autobus.VybaveníRecepce, výtahy, restaurace, bar s živou hudbou, bar u bazénu, 2 venkovní bazény se sladkou vodou, s částí pro děti, konferenční místnost, parkování v areálu hotelu. Dále k dispozici WI-FI v prostorách recepce a v hale, trezor, prádelna (za poplatek).UbytováníDvoulůžková studia jsou vybavena koupelnou, WC, kuchyňským koutem se základním vybavením, televizí, rádiem, telefonem a balkonem. Všechny pokoje v hotelu mají krásný výhled na oceán. Na vyžádání možnost typů pokojů Junior Suite a Suite, které mají stejné vybavení, ale jsou prostornější.Sport a zábavaStolní tenis, herna, billiár (za poplatek), fitness centrum, wellness centrum, jacuzzi, sauna. Možnost golfu na hřištích Palheiro Golf (cca 15 km) a Santo da Serra Golf (cca 30 km).PlážPřímo před hotelem se nachází nádherná kamenitá pláž Praia Formosa, která je jednou z nejhezčích pláží na Madeiře. Na tuto známou pláž navazuje další pláž s vulkanickým pískem.Tipy pro správnou volbu- přímo u pláže- služby all inclusive

Popis lokality ubytování

StřediskaMalebné přístavní město, chráněno sopečnými úbočími, se nachází v jihovýchodní části ostrova. Funchal je hlavním a zároveň největším městem Madeiry. Jeho úzké dlážděné uličky zdobí historické domy s balkony, zatímco na strmých svazích nad městem jsou rozesety bílé vilky. Historické centrum města disponuje několika významnými památkami, mezi které patří například katedrála Sé z 15. století nebo pevnost Palácio de Sao Lourenco ze 16. století. Kromě památek a muzeí nabízí Funchal veškeré zázemí moderního města. K dispozici jsou nákupní centra, obchody, tržnice, restaurace, bary a tzv. lido, tj. veřejné koupaliště v podobě kamenité pláže a betonových teras se schůdky a žebříky usnadňující vstup do moře. Na samém okraji hotelové zóny, která se rozprostírá v západní části Funchalu, najdeme rovněž známou, oblázkovou pláž Praia Formosa.
Transfer z letiště trvá cca 25 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.