Hotel Royal Orchid

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Madeira, Canico do Baixo
Ubytování Hotelový komplex Royal Orchid/Rocamar
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 21 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci bufetovým způsobem. Fakultativní večeře výběrem z menu a 1x týdně bufetovým způsobem s regionální kuchyní.

Popis ubytování

PolohaOblíbený hotelový komplex je vystavěn na útesech nad hladinou oceánu ve středisku Canico do Baixo, cca 2,5 km od jeho centra. Nedaleký Funchal je snadno dosažitelný hotelovým minibusem cca 10 minut cesty.VybaveníVstupní hala s recepcí, výtah, společenská místnost, konferenční sál, WI-FI připojení v prostorách recepce a v lobby za poplatek. Hotelová restaurace, bar, snack bar. Venkovní bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, osušky u bazénu (zdarma), vnitřní vyhřívaný bazén, jacuzzi. Ubytování je zajištěno v rámci hotelového komplexu, a to v hotelu Royal Orchid nebo v hotelu Rocamar.UbytováníStandardní dvoulůžkové pokoje některé s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, vysoušečem vlasů, SAT TV, klimatizací, telefonem, minibarem a trezorem (za poplatek). Některé pokoje mají balkon. Pokoje s výhledem na oceán za příplatek.Sport a zábavaFitness centrum, aerobic, sauna, parní lázeň, solárium, masáže (za poplatek), potápěčské centrum (za poplatek), v blízkosti hotelu golfové hřiště.PlážHotelový komplex je vystavěn na skále nad mořem. Z terasy pod hotelem, kam je přístup výtahem nebo po schodech, je přímý vstup do moře po žebříku. Na terase jsou k dispozici lehátka.Tipy pro správnou volbu- krásný výhled na oceán- výhodná poloha- v blízkosti potápěčské centrum- klimatizované pokoje

Popis lokality ubytování

StřediskaKdysi malá vesnička, kde si převážně zámožní cizinci pořizovali svá prázdninová sídla, se během několika let stala rezidenčním centrem, plným krásných vilek a kvalitních hotelů. Canico do Baixo nabízí klidnou dovolenou v menším středisku plném zeleně, kde zábava a vyžití mimo hotely je pouze v omezené míře. Centrum s několika obchůdky a restauracemi je od pobřeží vzdáleno cca 3 kilo metry. Pokud však zatoužíte po společnosti a nočním životě, můžete se vydat do nedalekého Funchalu, kam se taxíkem dostanete za cca 10 minut.
Transfer z letiště trvá cca 15 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.