Lisabon + Sintra

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko
Název ubytování Lisabon + Sintra
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 11 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníA.S. Lisboa Hotel *** http://www.hotel-aslisboa.pt/hotel-overview.html
Lokace: v centru města, v blízkosti restaurací, kaváren a nákupů. Stanice metra „Alameda“, která po červené vede přímo z letiště a po zelené dále do historického centra přímo, vedle hotelu.
Ubytování: 75 pokojů vybavených klimatizací, trezorem, minibarem, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, SAT TV a vysoušečem vlasů.
Zařízení hotelu: snídaňová místnost, bar.
Aktivity a zábava: ve městě.

Popis lokality ubytování

PopisIndividuální Lisabon s organizovaným výletem do Sintry.PolohaDen 1: Lisabon
Přílet do Lisabonu, individuální transfer do hotelu, ubytování a individuální program.

Den 2: Lisabon (snídaně)
Volný program. Doporučujeme individuální prohlídku Lisabonu, neopomeňte navštívit nejvýznamnější místa jako především čtvrť Belém, hrad St. Jorge, z jehož hradeb se vám naskytnou krásné výhledy na celé město. Dolů z hradu sejděte úzkými uličkami čtvrti Alfama. V centru města si nenechte ujít návštěvu Arco da Rua Augusta (lisabonského Vítězného oblouku), na jehož vrchol se můžete rovněž podívat. Nevynechejte ani románskou katedrálu Sé. Během dne si odpočiňte v některé ze znamenitých kaváren. V případě zájmu můžeme zajistit organizovanou prohlídku města s průvodcem.

Den 3: Sintra, Cabo da Rocha, Cascais, Estoril (snídaně)
Po snídani (odjezd cca v 9 h) se vydáte na celodenní výlet (délka trvání cca 8 hod). Odjezd do Sintry - bývalého letního sídla portugalských králů, kde se zúčastníte průvodcované prohlídky paláce Pena (vstupenka není zahrnutá v ceně) a poté chvíle volného času v historickém centru Sintry. Po obědě (není v ceně, lze si jej připlatit) budete pokračovat na nejzápadnější bod pevninské Evropy - Cabo da Roca a následně se dostanete do rybářské vesnice Cascais. Cestou zpět do Lisabonu budete projíždět přímořským letoviskem Estoril.

Den 4: Lisabon (snídaně)
Po snídani check-out z hotelu a individuální transfer na letiště k odletu do Prahy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.