Luxusní Madeira nejen pro fotbalové fanoušky

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko
Název ubytování Luxusní Madeira nejen pro fotbalové fanoušky
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 28 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníFunchal - PESTANA CR7 *****
Hotel otevřený v červenci 2017 je moderní, v unikátním "fotbalovém" designu, na kterém se podílel sám Cristiano Ronaldo, jehož socha v nadživotní velikosti vévodí vchodu do muzea tohoto v současnosti snad nejpopulárnějšího fotbalisty světa (muzeum je ve stejné budově jako hotel).
Lokace: na promenádě, blízko hlavního přístavu. Výhodná poloha u centra města s jeho památkami, restauracemi, bary apod.
Pláž: cca 15 min. chůze na kamenitou pláž v centru Funchalu.
Ubytování: standard pokoje s balkonem či travnatou terasou, high tech vybavení, TV, trezor, minilednička, vysoušeč vlasů, radio, klimatizace, náladové osvětlení, podložka na jógu... Možnost ubytování v nadstandardních suitech za příplatek.
Zařízení hotelu: Wifi připojení zdarma, parkoviště v podzemí (placené), restaurace, bar.
Aktivity a zábava: venkovní bazén s lehátky a barem na střeše, venkovní fitness taktéž na střeše, lázně, sauna, vířivka.
Stravování: snídaně.

Funchal - GOLDEN RESIDENCE ****
Moderní, bezbariérový (pokoje, bazén,...) a velmi kvalitní hotel nedaleko pláže Praia Formosa ve Funchalu.
Lokace: moderní hotel se 172 pokoji, apartmány a suity rozdělenými do 3 bloků se nachází na konci pobřežní promenády, cca 4 km od centra Funchalu. Hotel má nádherný panoramatický výhled na Cabo Girão, jeden z nejvyšších útesů světa. Nákupní centrum Forum Madeira je vzdálené cca 300 m, autobusová zastávka se spojením do centra Funchalu stojí hned u hotelu. V blízkosti se nachází řada restaurací.
Pláž: cca 10 min. chůze pláž, na kterou musíte projít tunelem, nejprve kamenitá a poté lávový černý písek s kamínky.
Ubytování: standard pokoje s částečným výhledem na moře (cca 34 m2) jsou vybavené klimatizací, telefonem, SAT TV, trezorem (za poplatek), minibarem, fénem a balkonem. Za příplatek možnost ubytování ve suitech či apartmánech.
Zařízení hotelu: prádelna, Wifi připojení ve veřejných prostorách hotelu zdarma, společenská místnost, kadeřnictví, parkoviště, restaurace, bar.
Aktivity a zábava: venkovní bazén, vnitřní bazén, sluneční terasa s lehátky, posilovna, lázně (masáže a jiné relaxační procedury), sauna, vířivka, kulečník.
Stravování: snídaně, za příplatek možnost polopenze (vše formou bohatého bufetu).

Popis lokality ubytování

Popis3 noci v hotelu Cristiana Ronalda + 4 noci u moře + 1 celodenní výlet.PolohaPřinášíme vám unikátní možnost strávit 3 noci v nejnovějším hotelu Cristiana Ronalda na promenádě v centru Funchalu a další 4 noci v komfortním hotelu přímo nad pláží. A k tomu ještě máte v ceně 1 celodenní výlet, abyste poznali z Madeiry ještě něco navíc!

Den 1: Funchal - Pestana CR7 *****
Po příletu zajištěný transfer do hotelu Pestana CR7 *****. Individuální program, doporučujeme se vydat na večeři do Staré čtvrti "Zona Velha" s nepřeberným množstvím restaurací a úžasnou atmosférou.

Den 2: Funchal - Pestana CR7 ***** (snídaně)
Individuální program. Doporučujeme po přímořské promenádě dojít k dolní stanici lanovky a vyjet jí na horu Monte (10 Eur/os./směr), kde byste neměli vynechat prohlídku Tropické zahrady (10 Eur/os.), která byla zařazena mezi 15 nejkrásnějších zahrad světa. Na prohlídku rozsáhlého komplexu počítejte min. 2 hodiny! Poté se vydejte do místního kostela, kde je pohřben poslední rakousko-uherský císař Karel I. Odsud pak jezdí tradiční sáňky (30 Eur/2 os.) cca do poloviny kopce Monte, odkud se zpět do centra dostanete buď pěšky z kopce nebo využijte služeb některého z čekajících taxikářů.

Den 3: Funchal - Pestana CR7 ***** (snídaně)
Okruh západní Madeirou - celodenní výlet
První vaši zastávkou bude rybářská vesnice Camara de Lobos, cca 5 km od Funchalu. Tamější malebné zátoky uchvátily i Winstona Churchilla, který zde maloval obrazy. Poté budete pokračovat oblastí pěstování banánů ke Cabo Girao, nejvyššímu mořskému útesu v Evropě a druhému nejvyššímu (589 m) na světě. Panoramatický výhled vás jistě uchvátí. Další zastávkou je městečko Ribeira Brava v ústí stejnojmenné říčky do Atlantského oceánu, byla zde založena jedna z prvních farností na Madeiře. Poté se vydáte na severní pobřeží hlubokým úzkým zeleným údolím Encumeada a Serra de Agua až do vesnice Svatý Vincent, nedaleko níž se nacházejí mj. sopečné jeskyně (není v plánu výletu). Cestou podél severního pobřeží se dostanete až do městečka Porto Moniz, které je známé svými přírodními vulkanickými bazény mezi lávovými pobřežními kameny (v případě času koupání - tj. plavky s sebou, vstupné není v ceně). Potom už budete stoupat směrem k náhorní plošině Paul da Serra (1400 m n.m.), kde si uděláte krátkou fotozastávku. Návrat do hotelu.
Upozornění: výlet se může konat i jiný den, který vám sdělí delegátka po příletu na Madeiru. Výlety jsou s anglicky mluvícím průvodcem, konají se v malých skupinkách, průvodce vás vyzvedne přímo v hotelu.

Den 4: Funchal - Pestana CR7 ***** / Golden Residence **** (snídaně)
Okolo poledního zajištěný transfer mezi hotely. Ubytování v Golden Residence ****. Individuální program, doporučujeme relaxovat u bazénu v zahradě s nádherným výhledem na oceán především z tzv. Titanic Corner (ano, nezapomeňte si udělat "letící" fotografii:-)).

Den 5: Funchal - Golden Residence **** (snídaně)
Individuální program. Sejděte krátkou cestou k moři, projděte skalním tunelem a ocitnete se na nejhezčí pláži ve Funchalu - Praia Formosa, která je nejprve kamenitá a po pár desítkách metrů písečná (příjemný černý lávový písek) s kamínky (doporučujeme boty do vody) - koupání či procházky.

Den 6: Funchal - Golden Residence **** (snídaně)
Individuální program. Vydejte se tentokrát třeba na opačnou stranu než na Praia Formosa a po pobřežní promenádě dojdete ke koupalištím Lido, které disponují bazény a schůdky do moře (vstup 5 Eur/os.). Přes den i večer vás na promenádě čeká velké množství restaurací (s hudbou) apod.

Den 7: Funchal - Golden Residence **** (snídaně)
Individuální program. Vychutnejte si ještě luxusních služeb svého hotelu! Nebo chcete-li strávit den aktivně - kontaktujte delegátku, že byste rádi absolvovali některou z levád, tj. atraktivních turistických tras na Madeiře (může se konat i v jiný den).

Den 8: Funchal - Golden Residence **** (snídaně)
Check-out z pokoje, zajištěný transfer na letiště a odlet zpět.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.