Madeira - turistika

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Madeira
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem za 27 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Již sedmým rokem vás zveme na příjemný portugalský ostrov Madeira. Naše zájezdy jsou obohaceny o několikahodinové túry přírodou, podél levád a na nejvyšší vrchol Madeiry Pico Ruivo.Garantujeme léty ověřený příjemný hotel s terasou v centru Funchalu a malé skupiny cestujících, maximálně 17 osob.Během zájezdů můžete zažít atmosféru Atlantického festivalu (červen) nebo Festivalu vína (srpen).V době zveřejnění termínu 24. 4. - 1. 5. 2017 je plánován přímý let, může být změněno na let s přestupem.

Program zájezdu

1. den

Odlet na Madeiru z Prahy. Ubytování v centru.

2. den

Po dopolední prohlídce první části středu města Funchal nás čeká úvodní nedaleká leváda Dos Tornos.

3. den

Přejezd horskou silnicí do sedla Eira do Serrado. Výstup na plošinu s výhledem do „Údolí jeptišek“. Návrat do Funchalu, návštěva čtvrti Monte a tropické zahrady.

4. den

Vydatná celodenní túra nádhernou levádou Caldeirăo Verde.

5. den

Dnes se vydáme do Rabaçalu. Podél krátké levády dojdeme k vodopádu Risco. Další levádou dojdeme do skalního kotle 25 fontán. Za svitu baterek překonáme 900 m dlouhý tunel. Koupel v Atlantiku. Výhledy z 600 m vysokého útesu Cabo Girao.

6. den

Autobus nás časně ráno doveze až na třetí nejvyšší vrchol Madeiry Pico de Arieiro. Čeká nás náročnější několikahodinový výšlap na úplně nejvyšší vrchol Madeiry Pico Ruivo (1 862 m). Nakonec sestoupíme pohodlnou vyhlídkovou cestou do Achady do Teixeira.

7. den

Dnes se projdeme poloostrovem Săo Lourenço. Odpoledne pobyt ve Funchalu či okolí. 8. den: Odlet z Madeiry a návrat do ČR.

8. den

Odlet z Madeiry a návrat do ČR.Tip z okolí
Na ostrově Madeira je celý rok jaro Dávno před tím, než Kolumbus objevil Ameriku, se portugalští námořníci vydávali daleko na širý oceán ve snaze najít tušené vzdálené světy. Při jedné z takových plaveb narazili v roce 1420 na skalnatý ostrov. Pojmenovali ho po tom, čeho tam bylo nejvíce – Madeira (dřevo).... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.