Zamilovaní v Lisabonu

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko
Název ubytování Zamilovaní v Lisabonu
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 13 108 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování

Hotel - Estoril Eden**** - nachází se v Estoril, v exkluzivním resortu asi 25 km od Lisabonu, poblíž krásné pláže.

Pokoje: komfortní, dvoulůžkové pokoje s koupelnou a WC. Každý pokoj je vybaven klimatizací, malým kuchyňským koutem, satelitním TV (včetně placených kanálů), telefonem a balkonem. Za poplatek: trezor a mini bar. Pokoje jsou vybaveny připojením k internetu - zdarma.
Upozornění! Možnost změny hotelu na jiný podobného standardu.

Vybavení
recepce, výtahy, restaurace, bar, disko bar, konferenční místnost, krytý bazén (může být dočasně nedostupný), vířivka, fitness centrum a malá zahrada. Nedaleko od hotelu se nachází největší kasino v Portugalsku!

Strava
Snídaně jsou podávány formou bufetu. Za příplatek 2 večeře (ve dnech: 12.02 a 13.02).

Místní kategorie
****
 

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem do/z Lisabonu, ubytování v hotelech (4 noci), snídaně (4), transfery: letiště - hotel - letiště, turistický program (viz. níže), služby delegáta a pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: další jídla, nápoje k jídlu, večeře (za příplatek 3 večeře), večeře u folklóru (2. den), přejezdy městskou hromadnou dopravou, ostatní výše neuvedené náklady a jiné osobní výdaje. Vstupy do navštěvovaných atrakcí, náklady místních průvodců a spropitné (celkem cca 100 EUR, povinný poplatek na místě).ProgramKompasová růžice v Lisabonu • hrad Sao Jorge a Belémská věž • svatyně ve Fatimě • středověká Sintra • kláštery Batahla a Alcobaça - UNESCO • Ginja v Óbidosu • romantická večeře s hudbou fado!

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
12:50 - sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, stanoviště Rainbow se nachází v zóně "Biura Podróży", mezi zónou letiště B a C.
14:50 - odlet letadlem portugalské letecké společnosti TAP do Lisabonu.
18:50 - přílet do Lisabonu.
Aktuální letové řády sledujte na http://R.pl/rozklady. Přejezd do hotelu Eden v Estoril (poblíž Lisabonu). Ubytování a čas na odpočinek.

Den 2
Po snídani celodenní výlet do Fatimy, Batalhy, Nazare a Óbidosu. Ve Fatimě navštívíme svatyni Panny Marie Růžencové (upozornění! Do baziliky nelze vstoupit v kloboucích, šortkách, atd. - je nezbytné skromné ​​oblečení). Město Batalha je známé především díky klášteru Santa Maria da Vitoria, který byl postaven na počest vítězství krále Jana I. nad Španěly u nedaleké osady Aljubarrotou. Klášter je považován za skvost pozdní gotiky. Skládá se mimo jiné z: trojlodní baziliky s příčnou lodí, kaple Zakladatele, kde byl pohřben král Jan I. s manželkou Filipou z Lancasteru; Královské podloubí s bohatě zdobenými kružbami nebo Nedokončené kaple. Následně pojedeme do Nazaré - nejznámější portugalské rybářské vesnice. Uvidíme nádherné panorama pobřeží z vyhlídkového místa Sitio spojené s patronkou města Nossa Senhora da Nazaré a místní legendou. Ve volném čase bude příležitost ochutnat portugalské speciality - ryby a mořské plody servírované v místních restauracích. Posledním bodem programu bude Óbidos - půvabné město obklopené středověkými hradbami s klikatými uličkami a s typickými bílými domy, obchody s keramikou a suvenýry, malými restauracemi. Doporučujeme navštívit jednu z restaurací a zahřát se sklenkou slavného třešňového likéru (Ginja - za příplatek). Návrat do hotelu, přenocování.
Pro zájemce folklórní večeře v restauraci v hotelu Eden s hudbou fado (za příplatek, cena cca 40 EUR/os.). Tento den není v hotelu večeře - týká se klientů, kteří si doplatili tuto nabídku)

Den 3
Po snídani přejezd do Sintry, velmi hezkého městečka - místa letního pobytu Portugalských vládců. Město bylo zapsáno UNESCEM na seznam Světového kulturního dědictví. Procházka městem: Palacio National de Sintra se nachází v centru staré Sintry, radnice, malebné klikaté uličky s obchody nabízejícími místní produkty. Volný čas. Následně přejezd do Lisabonu, kde uvidíme mimo jiné: hrad Château de Sao Jorge (sv. Jiřího) - pozůstatky bývalého královského sídla, odkud se rozprostírá nádherný výhled na město, katedrálu, malebnou čtvrť Alfama, čtvrť Belém s klášterem sv. Jeronýma a Belémskou věž, kompasovou růžici a pomník zeměpisných objevů připomínající slavné portugalské dobyvatele: Jindřicha Mořeplavce, Vasco da Gamu, Magellana. Pozdě odpoledne návrat do hotelu a přenocování.

Den 4
Po snídani volný čas. Možnost se vydat na nesamostatné prozkoumávání Lisabonu, kde lze snadno dojet vlakem, jehož zastávka je přímo u hotelu a cílová stanice v centru Lisabonu. Doporučujeme také procházku k nedalekému městu Cascais (3 km pobřežní promenádou), které se nachází u ústí řeky Tajo do oceánu. Doporučujeme se projít klikatými uličkami starého města. Přenocování v hotelu.

Den 5
Brzký odjezd od hotelu, snídaně formou balíčku.
09:10 - odlet z Lisabonu (TAP).
14:05 - přílet do Varšavy.

Upozornění k programu
• Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či zrušeno.
• Delegát neprovází po muzejních objektech.
• Popisy fakultativních výletů  uvedené v nabídce jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů/rezidentů. Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.