Advent v Linci a slavná Pöstlinbergská dráha

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Horní Rakousko
Ubytování Hotel 4*
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování snídaně se podává v hotelu. Další stravu lze lehce pořídit na adventních trzích, restauracích či cukrárnách

Popis ubytování

Dopravatam i zpět luxusním busemPojištěníV ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).

Program zájezdu

1.den

1. den: odjezd z Prahy v ranních hodinách (přibl. 7 hodin), možnost nástupu též v Táboře, Českých Budějovicích a Českém Krumlově, odpoledne příjezd do Lince, ubytování v hotelu v centru, LINEC.- hlavní město Horních Rakous, které bylo už za dob Rakouské monarchie spojeno s Čechami slavnou koněspřežkou. LINEC je ale také město adventu a město moderních staveb, oblíbené adventní trhy na historickém náměstí, které je považované za jedno z nejhezčích v Rakousku, památky a muzea: barokní Starý dóm a Nový dóm – největší katedrála Rakouska, renesanční Landeshaus, zámek se Zemským muzeem – velká sbírka betlémů, kostel sv. Martina – nejstarší ve městě, původem už z 8. století, kouzlo večerních adventních trhů, nocleh v hotelu

2.den

2. den: LINEC, dokončení prohlídky, moderní stavby města. LINEC je vyhlášeným městem muzeí, ale i úžasných moderních čtvrtí, lze též jet tramvajovou linkou na Pöstlingberg k poutnímu kostelu – nejstrmější neozubená trať na světě (až 10,6%) a navštívit místní adventní trhy nebo variantně muzea, (moderní interaktivní muzeum vědy Ars Electronica Center, galerie moderního umění Lentos či historické muzeum Nordico, adventní trhy, na rozloučenou si jistě dáte pravý linecký koláč; odpoledne odjezd Leoexpresem do ČR, návrat do 23 h CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám. Hotel v centru Lince umožňuje i večerní procházky.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.