Advent ve Vídni, romantika zámku Hof a nákupy v Pa

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Evropa, Rakousko
Název ubytování Ubytování Vvv
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd v ranních hodinách do vánoční VÍDNĚ (UNESCO). Návštěvu rakouské metropole zahájíme pěším okruhem po slavné Ringstrasse - majestátní budova Opery, náměstí Hoher Markt - nejstarší náměstí ve Vídni, monumentální Dóm sv. Štěpána, Stará Radnice, Hofburg - bývalá císařská rezidence, procházka po Augustinerstrasse se souborem náměstí a paláců, Vídeňský vánoční trh před Novou radnicí - individuální volno, vánoční atmosféra s punčem, cukrovím, pečenými kaštany a jablky nebo procházka vídeňskými uličkami s kavárnami, jablečným štrůdlem a dorty Sacher.
2. den zájezdu
Nákupní městečko PARNDORF, návštěva Designer Outlet Parndorf, 600 módních značek, cca 150 značkových prodejen kvalitního zboží, slevy až 70 % proti běžným cenám, kvalitní zázemí, kavárny, občerstvení. Bohaté možnosti nákupů pro všechny. Odpoledne přejedeme k nedalekému zámku HOF – vánoční idyla, barokní skvost, habsburský císařský zámek s arkádovým nádvořím, působivý adventní trh, vůně pečených kaštanů, živé jesličky, tradiční řemeslné výrobky. Užijte si advent na zámku. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.
Naše tipy, jak si užít dovolenou
- to nej z adventní Vídně - vánoční nákupy v Parndorfu - romantika Vánoc na zámku Hof
Kam se s námi podíváte
Vídeň - Parndorf - zámek Hof
Vydejte se s námi na předvánoční zájezd do Vídně - symbol adventu, kouzlo Vánoc, krásné trhy na proslulém Christkindlmarktu. Užijeme si pohodu zámku Hof – romantické nádvoří s arkádami, vánoční trhy, pochoutky a pro své nejbližší nakoupíme dárky v outletovém centru Parndorf nedaleko Vídně.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.