ALL inclusive golf v Alpách - hotel Zanker - wellness a plá...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Korutanská jezera, Millstättersee
Název ubytování Zanker
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na golf
Cena za osobu celkem od 6 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

AKCE: „GOLF ZDARMA“ s Alpe–Adria Golf Card pro jednoho z dvojice. Od 10.10.2016 hraje druhý golfista zdarma (platí pro naše pobyty, které začínající ubytováním 9.10.). Stačí, pokud bude mít pobyt s golfovou kartu uhrazen jen první z dvojice, z karty bude „odečtena“ vždy jen jedna hra, ale golf hrají oba. Druhý z dvojice hradí jen podstatně levnější pobyt pro „negolfisty“, ušetří tedy za golfovou kartu (4 700 – 7 200 Kč dle typu karty) a přesto si skvěle zahraje na nádherných jihokorutanských golfových hřištích.

Skvělá golfová dovolená v Alpách.
Luxusní ubytování v Korutanských Alpách mezi čarokrásným jezerem Millstätter See a exkluzivními lázněmi Bad Kleinkirchheim v lux hotelu **** Zanker s all inklusive. Několik let byl tento populární golfový zájezd specializovaný na golf v Alpách a samozřejmě golf a wellness zaměřen na nedaleké (7 km) skvělé 18 jamkové golfové hřiště Millstätter See a kouzelnou mistrovskou osmnáctku v Bad Kleinkirchheimu (12 km). Nyní golfovou nabídku rozšiřujeme o možnost hry na všech nádherných golfových hřištích v Korutanech i v zahraničí. Umožnuje to nová korutanská golfová karta.
Korutany mají vynikající golfová hřiště a příznivé klimatické podmínky umožňující hru od závěru března do listopadu. Tento golfový ráj je vzdálen jen něco přes 130 km od Jadranu. Oblast je známa teplým a slunečným počasím, které ji vysloužilo název "rakouská Riviéra". Nad kouzelnými jezery se vypínají štíty Alp, tudíž i v parném létě je zde možno najít horská hřiště (např. Bad Kleinkirchheim, Nassfeld aj.), kde je teplota pro golfisty „přijatelná“.
Standardem zůstává luxusní ubytování v hotelu**** Zanker (se službami all inclusive) na břehu kouzelného jezera Millstätter See. Toto překrásné korutanské jezero se nachází v nejjižnější části Rakouska a nabízí skvělé koupání v křišťálově čisté vodě (dle testů se jedná o pitnou vodu) od června do září (v srpnu dosahuje teplota vody až 27 °C). Turisté v okolí naleznou třítisícové štíty a ledovce, milovníci památek neopomenou navštívit středověké městečko Millstätt a další zajímavosti v okolí. S turistickou korutanskou kartou (její zakoupení doporučujeme) přes 100 turistických atraktivit (lanovky, výletní lodě, muzea atd.) zdarma.

{{clanek:adriaticka-korutanska-golfova-karta}}
Nová golfová karta zvýhodňuje zájezdy pro golfisty. Alpe–Adria-Golf Card dle typu umožňuje 3, 4, nebo 5 her (Greenfee) na korutansko-adriatických hřištích. Může být využita také o víkendech, kdy je Fee pro „obyčejné“ golfisty bez karty podstatně dražší. Další výhodou je platnost (možnost využití Fee) karty až do podzimu následujícího roku. Pokud by Vás tedy ve slunných Korutanech náhodou zastihlo „negolfové“ počasí, případně zdravotní indispozice, o Green Fee nepřijdete. Můžete se s nevyčerpanou golfovou kartou do Korutan vrátit později. Karta je elektronická, platí se za ní vratná kauce (kauci Vám vrátí na hřišti po poslední hře).

{{clanek:Seznam hřišť-korutanská golf karta Zanker}}

{{clanek:mapa hřiště Millstatter See}}
Nádherné 18 jamkové hřiště (par 71) nad jezerem. Nabízí navíc 3 jamkovou akademii a veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping). Pro začátečníky a tréning je zde 3 jamková akademie (par 3), její absolvování je zahrnuto v ceně Greenfee na 18 jamek. >Délka : muži 5 763 m (CR 71,7, SR 126) // ženy 5 026 m (CR 70,4, SR 128)

{{clanek:mapa hřiště-Bad Kleinkirchheim}}
Dlouhé, 18 jamkové mistrovské hřiště (par 72) a 6 jamková akademie. Oblíbené hřiště slavného sjezdaře (dnes spíše golfisty) Franze Klammera. Je zasazeno do údolí mezi dvoutisícovými horami a okolí exkluzivních termálních lázní (na 4000 metrech čtverečních se Vám otvírají římské termální lázně, které se dělí dle antické tradice do částí Romanum, Noricum a Maximum). Jejich návštěva jistě příjde vhod po absolvování tohoto horského hřiště. >Délka : muži 6 006 m (CR 72,1, SR 130) // ženy 5 212 m (CR 71,6, SR 128)

{{clanek:hřiště Alpe-Adria Golf Schloss Finkenstein}}
Krásné golfové hřiště (par 72) nedaleko kouzelného jezera Faaker See, s fantastickými výhledy na rozeklané štíty Karavanek a impozantní Mittagskogel. Větší část se rozkládá na loukách v okolí zámku, poslední jamky jsou “lesní“ výzvou. Je zde veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping). >Délka : muži: žlutá odpaliště 6116 m (CR 71,6, SR119) // ženy: červená odpaliště 5 190 m (CR 71,9, SR 122)

All inclusive pobyt zahrnuje:
Ubytování v dokonale vybavených pokojíchSnídaně formou velmi bohatého bufetuOdpolední občerstvení mezi 16 – 17 hodinou: káva, koláč, lehké občerstvení z bufetuVečeře: výběr z několika menu o 4 chodech (také vegetariánské), salátový bufetKoktejl na přivítanou1x týdně galavečeře, místní speciality1x týdně taneční večer s živou hudbouNeomezená konzumace nápojů od 8.00 do 23.30: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, stolní vínoOd 16.00 do 23.30: zahraniční alkoholické nápoje, koktejly, longdrinks, šampanskéSpeciální dětské menuZapůjčení jízdních kolVyužití hotelové pláže vzdálené 180 m od hotelu (lehátka, slunečníky)Krytý bazén, sauny, parní lázně, relaxační centrum
KORUTANSKÁ KARTA
Pokud chcete poznat tuto překrásnou oblast nejen z pohledu golfisty, doporučujeme Vám zakoupení Korutanské turistické karty. Možno zakoupit v blízkém infocentru, se zajištěním karty poradí na recepci hotelu. Karta Vám umožní navštívit a poznat co možná nejvíce (přes 100) turistických atrakcí (lanovky, muzea, soutěsky, parníky atd.), které jsou pro držitele karty zdarma!
Karta na týden - dospělí : 37€, děti (2001 – 2009): 17€
Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 520 km

Popis stravování

All inclusiveSnídaně formou velmi bohatého bufetuOdpolední občerstvení mezi 16 – 17 hodinou: káva, koláč, lehké občerstvení z bufetuVečeře: výběr z několika menu o 4 chodech (také vegetariánské), salátový bufetKoktejl na přivítanou1x týdně galavečeře, místní speciality1x týdně taneční večer s živou hudbouNeomezená konzumace nápojů od 8.00 do 23.30: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, stolní vínoOd 16.00 do 23.30: alkoholické nápoje, koktejly, longdrinks, šampanskéSpeciální dětské menu

Popis ubytování

Hotel **** Zanker je luxusní hotel v rekreačním středisku Döbriach na břehu jezera Millstätter See. Najdete zde výbornou restauraci, bar, recepci, parkoviště, půjčovnu kol. Wellness centrum nabízí hostům krytý bazén, saunu, solárium, parní lázně, fitness a vlastní pláž na jezeře. Hotel je zaměřen také na golfisty, v recepci Vám rádi poradí, zajistí Teetime. V hotelu je velký caddy room. Dvoulůžkový pokoj Romantik cca 24 m² (bez možnosti přistýlky), balkón, sprcha/WC, TV, trezor, fén. Omezené množství!Dvoulůžková pokoj Sterntraum s balkónem cca 23 m² (bez možnosti přistýlky), koupelna, WC, TV, fénTřílůžkový pokoj Sonnenschein (možnost jedné přistýlka) cca 27 m² s balkónem, koupena, WC, trezor, fén, pohovka Třílůžkový Mirnockquelle (možnost jedné přistýlky) cca 29 m² s balkónem, koupelna, WC, TV, trezor, fén Rodinné pokoje (2 spojené pokoje pro 4 – 5 osob): cena na vyžádáníJEZERNÍ PLÁŽ: 180m od hotelu se nachází krásná soukromá přírodní pláž s rekreační loukou (20.000 m²), hosté hotelu Zanker mají vstup zdarma: brouzdaliště pro děti (červenec a srpen)tenisové kurtstolní tenispůjčovna lodí (červenec a srpen)samoobslužná restauracešatnyvodní sporty a zábava (za poplatek) lehátka a slunečníky Příjezd – od 15 hodiny Odjezd – do 11 hodinyZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.