ALL inclusive v Korutanech - hotel Zanker - Top skipas a welln...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld Hermagor
Název ubytování Zanker
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 9 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Luxusní lyžování v nejlepších střediscích Korutanských Alp. Skvělé ubytování v krásném hotelu**** Zanker na břehu kouzelného jezera Millstätter See. V ceně all inclusive stravování, nápoje (alko i nealko), káva, občerstvení po lyžování, využití bazénu a další služby. Speciální superskipas Topskipass Käernten (platný pro celé Korutany na 1.104 km sjezdovek) Vám umožní dle Vašeho výběru navštívit nejen nejbližší Bad Kleinkirchheim, ale také další skvělá lyžařská střediska Korutan.
Speciální superskipas Topskipass Käernten (platný pro celé Korutany na 1.104 km sjezdovek) Vám umožní dle Vašeho výběru navštívit nejzajímavější a nejlepší lyžařská střediska Korutan. Výhodou je, že skipas platí také na známý ledovec Mölltal, což zaručuje 100% jistotu sněhu i v případě velmi špatných sněhových podmínek (ani v posledních „horších“ zimách se však opravdu špatné sněhové podmínky v Korutanech nevyskytovaly). Naopak, je-li sněhu až příliš (k tomu občas dochází), je možno do dojet po rovině kolem jezera na středisko Goldeck, případně o něco dále po dálnici na krásný Gerlitzen.

ALL INCLUSIVE POBYT ZAHRNUJE:
Ubytování v dokonale vybavených pokojích
Snídaně formou bohatého bufetu
Večeře: výběr z několika menu o 4 chodech, salátový bufet, vegetariánské menu
1x týdně galavečeře, místní speciality
1x týdně taneční večer v baru
Nápoje od 8 do 23.30: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, víno
Od 16 do 23.30: kvalitní alkoholické nápoje, koktejly, longdrinks, šampanské
Apres Ski mezi 16 – 17 hodinou: káva, koláč, lehké občerstvení z bufetu
Krytý bazén, sauna, pára, relaxační centrum
Superskipas Topskipass (pro celé Korutany)
Nejbližší středisko Bad Kleinkirchheim:
Sjezdovky (105 km sjezdovek) zde projektoval slavný sjezdař Franz Klammer. Po lyžování možnost návštěvy exkluzivních termálních lázní. Na 4.000 metrech čtverečních se Vám otvírají římské termální lázně, které se dělí dle antické tradice do částí Romanum, Noricum a Maximum. Nabízejí odpočinek s výhledem na sjezdovky.

Jen o pár kilometrů dále se nachází další zajímavé středisko – Gerlitzen Alpe. V posledních létech bylo skutečně hodně modernizováno, přibyly nové, supermoderní lanovky.

{{clanek:skimapa-Korutany}}

Přibližné vzdálenosti větších lyžařských středisek od hotelů v okolí Döbriachu.
{{clanek:tabulka-strediska Zanker}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 520 km

Popis stravování

All inclusive: Snídaně formou bohatého bufetuVečeře: výběr s několika menu o 4 chodech, salátový bufet, vegetariánské menu1x týdně galavečeře, místní speciality1x týdně taneční večer v baruNápoje od 8 do 23.30: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, vínoOd 16 do 23.30: kvalitní alkoholické nápoje, koktejly, longdrinks, šampanskéApres Ski mezi 16 – 17 hodinou: káva, koláč, lehké občerstvení z bufetu

Popis ubytování

POLOHA: hotel**** Zanker je luxusní, romantický wellness hotel v rekreačním středisku Döbriach jen 80 m od břehu jezera Millstätter See. Je vzdálen pouhých 12 km od Bad Kleinkirchheimu, velkého korutanského lyžařského střediska a zároveň exkluzivních termálních lázní. Ideální hotel pro luxusní lyžařské pobyty, ale také Silvestr v Alpách. A především v zimě ojedinělé služby all inclusive, které si hosté mohou po náročném lyžování plně „vychutnat“.VYBAVENÍ: krytý bazén, saunu, solárium, parní lázně, wellness, masáže, bar, restauraci, místnost pro hraní dětí, parkoviště. POKOJE: velmi dobře vybavené dvoulůžkové pokoje (některé s možností 1-2 přistýlek) - sprcha/WC, sat-TV, sejf, fén, balkon.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.