Alpenhotel Marcius

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Nassfeld/Hermagor, Nassfeld
Ubytování Alpenhotel Marcius
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 14 630 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírovaná o třech ­chodech.

Popis ubytování

PolohaZrekonstruovaný hotel je situován přímo u sjezdovek v lyžařském středisku Nassfeld – Sonnleitn, v blízkosti nástupní stanice 4-sedačkové ­lanovky na Tresdorfer Höhe.VybaveníHotel je vybaven recepcí, restaurací, barem, 3 druhy sauny, krytým bazénem, společenskou místností, hernou a lyžárnou.Podzemní garáže za poplatek.UbytováníDvou až čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, telefonem a rádiem.Pokoje jsou dvojího druhu, ve starší a novější části a jsou cenově odlišeny.Naše tipy pro správnou volbu- terény pro všechny typy lyžařů - ideální poloha – přímo u sjezdovek - vhodné pro rodiny s dětmi

Popis lokality ubytování

Popis destinaceNassfeld je největší a nejmodernější lyžařská oblast v Jižních Alpách, která se rozprostírá v Korutanech na hranicích s Itálií. Díky zvláštnímu jižnímu klimatu a 100 % zasněžování sjezdových tratí je zde po celou zimní sezónu dostatek sněhu. Oblast je také známá největším počtem slunečných dnů v celém Rakousku. (196) . I další čísla však nejsou zanedbatelná: nejdelší sjezdovka Carnia (7,6 km) s převýšením 1 212 m a nejdelší alpská lanová dráha „Millenium Express“ (6 km), jež patří mezi sedm nejmodernějších lanových drah na světě. V lyžařském areálu funguje také několik lyžařských škol (včetně českých lektorů) a servisů lyží. Příznivci běhu na lyžích mohou využít 80 km běžeckých tratí, které jsou napojeny na sousední oblasti. Širokou nabídku doplňuje možnost sáňkování na pěti sáňkařských dráhách, ze kterých jsou 3 osvětlené pro večerní sáňkování. O občerstvení hostů se stará 26 lyžařských chat, ve kterých si můžete vybrat z bohaté nabídky kulinářských lahůdek korutanské kuchyně. Nassfeld se může pochlubit i novými technologiemi přímo na svahu - 2 panoramatická kina s WI-FI přípojením na intenet. V celé oblasti je 20 “W-LAN Spots” pro připojení na internet (zdarma). Změřit síly si můžete na závodním sjezdu s videozáznamem (Ski Movie Rennstrecke) či sjezd s měřením rychlosti (Speedcheck Strecke). Další atrakcí je Skiline – zadáte číslo skipasu a na webu se Vám ukáže, kolik kilometrů jste najeli a s jakým převýšením. Tourenguide je aplikace ke stažení do mobilu (zimní turistické cesty, trasy pro skialpinisty, běžecké tratě – včetně GPS dat). Pokud si stáhnete aplikaci Nassfeld Sonnen Spot, budete mít informace o počasí na sjezdovkách, kde právě svítí slunce.

Terény: Skiarena Nassfeld, to jsou kvalitně upravené tratě pro alpské lyžování, 30 moderních vleků a lanovek s hodinovou přepravní kapacitou 39 000 osob, nový jedinečný Fun-Park Gartenkofel patřící k neobyčejným zážitkům snowboardistů, jízda v metr vysokém prašanu ve Freeride areně, … to vše je Nassfeld. O kvalitě střediska svědčí i to, že zde několikrát ročně trénuje lyžařská reprezentace. Opomenuti nezůstanou ani vyznavači bílé stopy. Okolí Nassfeldu nabízí přes 300 km tras, které jsou skvěle upravené a zajišťují stálou kvalitu sněhu. 18 km tras s vyrolbovanou dvojstopou se nachází v nadmořské výšce 1 000 – 1 500 m nad mořem. Půjčovny a servis lyží, lyžařské školy, množství restaurací a barů, skvělá síť skibusů. To vše zajišťuje dostatečný servis pro milovníky hor.

Après ski: Bruslení na největší přírodní vodní ploše v Evropě – na zamrzlé hladině jezera Weissensee nebo noční lyžování na sjezdovce Carnia – nejdelší uměle osvětlené sjezdovce v Evropě o délce 2,2 km, 2 sáňkařské dráhy ve Skiareně. Díky poloze i propracovanému způsobu zasněžování můžete toto středisko navštívit i v dubnu bez obav omnožství sněhu.

Skipass:
TOP-SKI (Korutany východní Tyrolsko): platí nejen v oblasti Nassfeldu, ale i v dalších lyžařských střediscích Korutan.

Výhody: Sjezdové tratě všech obtížností pravidelně upravované; udržovaný snowpark; největší počet slunečných dní v roce; dostatečné množství restaurací a barů přímo na svahu; velké parkovací plochy; dobrá dostupnost z ČR. Při zakoupení skipasu ve vybraných hotelech, je v ceně skipasu i lyžařské depo u lanovky Millenium Express. Uložení lyží v depu je zcela zdarma. V depu je možnost uskladnění i lyžařských bot. (za poplatek).

Nevýhody: Slabší infrastruktura celé oblasti sestávající jen z malých vesniček a městeček. Nejbližší aquaarena a saunový svět - Kötschach – Mauthen (27 km), nejbližší termální lázně Bad Bleiberg 40 km.

SNOWBOARD EXTRA:
Snowpark: Boardercross, Quaterpipe, Tables, Slides a „Memphis Halfpipe“.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.