Alpy - Dachstein West, Sporthotel Dachstein West s wellness...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Schladming Dachstein, Dachstein West
Ubytování Sporthotel Dachstein West
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 4 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nejbližší velké alpské lyžařské středisko Dachstein West umožňuje skvělé lyžování v Alpách za výhodných podmínek. Luxusní Sporthotel *** Dachstein West leží jen 180 m od vlek lyžařského střediska Annaberg, umožňující přímé napojení na celou lyžařskou oblast Dachstein West. Skiareál Dachstein West nabízí nepřeberné množství vzájemně propojených sjezdovek se 3 východisky Gosau – Russbach – Annaberg (výhledy na ledovec Dachstein, 142 km lanovek, 20 lanovek, 40 vleků). Pod zdejší superskipas patří dále vysokohorský areál Arena Krippenstein (23 km z Annabergu, 4 lanovky, 14 km sjezdovek ve výšce až 2 100 m – nejdelší má úžasných 11 km) a menší, cca 10 km vzdálený Abtenau s úžasnou, přes 3 km dlouhou osvětlenou sáňkařskou drahou.
Možnost koupit superskipas Dachstein West za zvýhodněnou cenu přes CK při přihlášení na pobyt:
{{clanek:ceník-skipasy-dachstein-west}}
{{clanek:skimapa-krippenstein}}
{{clanek:skimapa-dachstein}}
{{clanek:skimapa - Feuerkogel}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 400 km z Prahy 360 kmz Ostravy 570 km

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bohatého bufetu 7.30-9.30večeře výběr z menu o 3 chodech, plus salátový bufet 18.30-20.30

Popis ubytování

POLOHA: Sporthotel *** Dachstein West leží v centru letoviska Annaberg. Skvělé ubytování pro lyžaře, kteří hledají velké středisko v „docházkové“ vzdálenosti od dobrého hotelu. V budově lanovky Annaberg (180 m od hotelu) je možno využít samoobslužných skřiněk na lyže (1€ na den). Lze zde umístit 2 až 3 páry lyží a tak si značně ulehčit příchod od hotelu k lanovce. Cestou k lanovce minete malý supermarket s možností doplnění zásob.
Skibus nedaleko hotelu. VYBAVENÍ: restaurace, recepce, bar, kavárna, herna pro děti, výtah, lyžárna, bezplatné WIFI a parkoviště (veřejné, cca 150 m od hotelu). Wellness centrum hostům nabízí saunu, infrasaunu, parní lázně a relaxační místnost.POKOJE:>dvoulůžkové pokoje (část s možností 1 přistýlky), cca 20 – 24 m², sprcha/WC, TV, WIFI>rodinné pokoje (na vyžádání, pro větší rodiny 4-5 osob, musí být min.3 plně platící osoby), velké pokoje cca 29 – 38 m², sprcha/WC, dvě oddělené ložnice, některé s balkonemTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.