Alpy - Kaiserwinkl - lux hotel s bazénem - výhodný Alpen skipa...

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Schneewinkel, Kössen
Ubytování Hotel****
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 17 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kaiserwinkl nabízí výborné lyžování v Alpách za zajímavé ceny. Je to nejsevernější část Alp chráněná od „teplejšího“ jihu vrcholy Wilder Kaiser. Severní orientace zaručuje lyžařským střediskům výborné sněhové podmínky. Navíc je celá alpská lyžařská oblast dobře dostupná dálnicemi. Ubytování pro tyto lyžařské pobyty je zajišťováno v rakouských střediscích Kössen a Walchsee. V ceně pobytů je speciální Alpen Holiday skipas platný na dalších 6 alpských středisek (více než 170 km sjezdovek a 75 lanovek a vleků v Rakousku a Bavorsku).

Dvě základní, “domovská“ alpská lyžařská střediska se rozprostírají kolem kouzelného jezera Walchsee pod Wilder Kaiser. Větší Hochkössen nabízí přes 30 km sjezdovek ve výšce 650 – 1.800 m. Z toho je 16 km lehkých, 12 středních a 4 km náročných tratí. Jsou zde 4 lanovky a 6 vleků, výškový rozdíl nejdelší sjezdovky přes 1.100 m je impozantní. Na zdejších sjezdovkách pravidelně trénovala německá reprezentace. Dalším střediskem přímo nad kouzelným jezerem Walchsee je Zahmer Kaiser. Je menší a nižší (avšak počet sněhových děl je zde naopak velký), ale díky skvělé orientaci svahů poskytuje výborné lyžařské podmínky především pro rodiny s dětmi. 25 km sjezdovek, nová čtyřsedačka a 9 vleků mají dostatečnou kapacitu. Na svahu Amber je každé úterý večerní lyžování (platí na něj Holiday skipas). Najdete zde také jednu z nejdelších sáňkařských drah.

V Kaiserwinklu si byli vědomi toho, že necelých 60 km sjezdovek (byť výborných) již některým lyžařům nestačí. Stali se tedy členy sdružení Alpen Plus Holiday a nabízejí hostům super skipas platný na další 4 alpská (bavorská) střediska.

Tato se již nacházejí v nedalekých Bavorských Alpách. Nejbližší, menší rodinné středisko Hocheck (12 km sjezdovek, nová krytá čtyřsedačka, večerní lyžování na skipas Plus) leží jen 12 km od Walchsee. Větší Sudelfeld je vzdálen cca 30 km a nabízí 32 km sjezdovek, 3 lanovky a 15 vleků. Nádherné středisko nad alpským jezerem Spitzingsee (vzdálené cca 44 km) má 25 km sjezdovek ve výšce 1.000 - 1.600 m, 4 lanovky a 10 vleků. Další střediska jsou již poměrně daleko, náročnému lyžaři se vyplatí návštěva Braunecku (přes 90 km z Walchsee). Najde zde 35 km sjezdovek a především 4 km dlouhou černou sjezdovku světového poháru. Je to zážitek na celou dovolenou (hlavní je však zdraví).

Držitelé skipasu si mohou bez příplatku užívat večerní lyžování na Spitzingsee, Hochecku a Zahmeru. S kartou Kaiserwinkl Card, která je součástí lyžařských paušálů získáte mnoho výhod. Například bezplatné parkování, skibusy, programy pro děti, slevy na bruslení, slevy na nákupy atd.

Lyžařská dovolená se v tomto nádherném alpském koutu (vinklu) dá vylepšit o bruslení na jezeře, sáňkování na několika drahách, snowtubing a rekreaci. To vše v rámci výhodných lyžařských paušálů spojujících ubytování se skipasem Alpen Plus Holiday. Samotný skipas Holiday je poměrně drahý. Pokud je jeho pořízení spojeno s ubytováním (ubytovatelé jej získají podstatně levněji), vychází výsledná cena lyžařského pobytu opravdu skvěle. A v „sněžných týdnech“ je to doslova za alpskou babku.

{{clanek:skimapa-Kaiserwinkl celková}}
{{clanek:skimapa-HochKossen}}
{{clanek:skimapa-Zahmer Kaiser}}
{{clanek:skimapa-Spitzingsee}}
{{clanek:skimapa-Hocheck}}
{{clanek:skimapa-Sudelfeld}}
{{clanek:skimapa-Brauneck}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 500 km z Prahy 450 kmz Ostravy 670

Popis stravování

Bohatá polopenze: snídaně formou bohatého bufetu, čerstvé ovocné šťávy, kout zdravé výživyvečeře výběr z několika menu o 4 chodech, salátový bufet

Popis ubytování

POLOHA: luxusní hotely**** v oblasti Kaiserwinkl.VYBAVENÍ: restaurace, bar, hala, recepce, krytý bazén, sauna, parní lázně, relaxační centrum aj. POKOJE: komfortní dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) vybavené sprchou/WC, fénem, sat-TV a z větší části balkónem.Nabídku konkrétního hotelu zasíláme po obdržení rezervace.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.