Ankogel a ledovec Mölltal, - hotel Oswald / č.2352

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rakousko, Vysoké Taury / Korutany, Ankogel - Mallnitz
Název ubytování Oswald
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 3 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Výhodný lyžařský zájezd s vlastní dopravou a ubytováním v oblíbeném hotelu*** Oswald. Leží na začátku nádherného, vysokohorského letoviska Mallnitz, cca 5 km od vysokohorského lyžařského střediska Ankogel (33 km sjezdovek ve výšce 1.200 – 2.650 m) v Korutanských Alpách. Nedaleko (cca 22 km) se nachází vyhlášený ledovec Mölltal (75 km sjezdovek na ledovci ve výšce 2.200 - 3.120 m). Celá oblast poskytuje výborné sněhové podmínky od listopadu do dubna.
Speciální super skipas SKI HIT (velmi výhodný pro juniory) nadto platí na nedaleké, kouzelné Lienzské Dolomity. Nejbližší (cca 54 km, 50 minut autem) je vysokohorské středisko (výška až 2.300 m) nad letoviskem Lienz – Zettersfeld (výlet stojí za to). Má 4 lanovky, několik vleků, 30 km sjezdovek a nádherný výhled na protější Dolomity. O 25 km dále pak leží další krásná střediska Lienzských Dolomit.
O málo dražší super skipas Topskipass Kaernten platí pro celé Korutany i Lienzské Dolomity (cca 1 000 km sjezdovek). Můžete pak navíc navštívit např. nepříliš vzdálený Goldeck (40 km) a známý Katschberg (65 km).


{{clanek:skimapa-Korutany}}
{{clanek:skimapa-Ankogel}}
{{clanek:skimapa-Mölltal}}
{{clanek:skimapa-zettersfeld}}
{{clanek:skimapa-Korutany}}

{{clanek:skipas-ski-hit}}
{{clanek:cenik-top-skipas-korutany}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 500 km z Prahy 530 km

Popis stravování

Polopenze: snídaňový bufetvečeře menu o 3 chodech, salátový bufet

Popis ubytování

POLOHA: oblíbený hotel*** Oswald leží cca 2 km od centra pěkného rekreačního střediska Malnitz (je zde pěkný krytý bazén), pod 3.246 m vysokým štítem Ankogel. Vedle hotelu je zastávka skibusu.POKOJE: rázovitá společenská místnost s kachlovými kamny, malý bar, recepce, jídelna, lyžárna a parkoviště. Na recepci je sejf. POKOJE: dvoulůžkový pokoj (20 - 22 m², některé s možností jedné přistýlky pro dítě) sprcha, WC, sat TV, část s balkónem.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.